Koncert rockowy

i

Autor: Pixaby

koncerty 2025

Koncerty rockowe w Polsce 2025 roku. Kto wystąpi? Zespoły, daty, miejsca, bilety

Ten sezon nigdy się nie kończy! Przed nami kolejny już świetnie zapowiadający się pod względem koncertowym rok! Polacy nie ukrywają, że uwielbiają spędzać wolny czas właśnie w ten sposób, a organizatorzy wydarzeń świetnie o tym wiedzą i z roku na rok ściągają do naszego kraju największe gwiazdy. Czyjej wizyty w Polsce możemy się spodziewać w 2025 roku?

Rzeczywistość z czasów pandemii COVID-19 to już od dawna przeszłość, o której dziś zdaje się mało już kto pamięta. Ostatnie trzy lata to naprawdę świetny czas, jeśli chodzi o aspekt koncertowy w Polsce. Tuż po wielkim międzynarodowym zamknięciu w naszym kraju zdążyli już zagrać m.in. Pearl Jam, Rammstein, Slipknot, Nick Cave, Megadeth, Pantera, Corey Taylor, Avril Lavigne, Red Hot Chili Peppers, Iggy Pop, Iron Maiden, Bruce Dickinson solo, na dobre powróciły także festiwale, z Mystic Festival, Orange Warsaw Festival, Open'er Festival, OFF Festival oraz oczywiście Pol'and'Rock Festival na czele.

Koncerty to coś, co od lat przyciąga wielbicieli muzyki. Choć dziś ceny biletów znacząco poszły do góry, zdaje się, że fanów takiej formy spędzania wolnego czasu w ogóle to nie odstrasza, a wejściówki na różne występy rozchodzą się w tempie niemal ekspresowym. Kolejny koncertowy rok przed nami, ogłoszeń pojawia się coraz więcej. O kim już wiadomo, że na pewno zagra w Polsce w 2025 roku? Poniżej znajdziesz na bieżąco aktualizowany kalendarz nadchodzących wydarzeń - jeśli jesteście fanami koncertów, dobrze mieć ten link gdzieś pod bokiem!

Koncerty rockowe 2025 - Styczeń

Koncerty rockowe 2025 - Luty

Koncerty rockowe 2025 - Marzec

Koncerty rockowe 2025 - Kwiecień

Koncerty rockowe 2025 - Maj

  • 03.05.2025 - Joe Bonamassa - Warszawa, Torwar, bilety na Biletyna

Koncerty rockowe 2025 - Czerwiec

Koncerty rockowe 2025 - Lipiec

Koncerty rockowe 2025 - Sierpień

Koncerty rockowe 2025 - Wrzesień

Koncerty rockowe 2025 - Październik

Koncerty rockowe 2025 - Listopad

Koncerty rockowe 2025 - Grudzień

Oto nasz wybór najlepszych koncertów z 2023 roku:

Eska Rock on Tour: Praga
Listen on Spreaker.