Billie Eilish

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jack Bridgland

koncerty 2024

Billie Eilish na DWÓCH koncertach w Polsce w 2025 roku! Kiedy startuje regularna sprzedaż biletów?

2024-05-02 11:33

Billie Eilish w ramach „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR” po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy pojawi się gwiazda? Kiedy rusza sprzedaż biletów i jak wygląda jej harmonogram?

Billie Eilish najpierw ogłosiła premierę trzeciego albumu – „HIT ME HARD AND SOFT” ukaże się już 17 maja – a teraz przyszedł czas na kolejne ważne wiadomości. Artystka wyruszy w trasę koncertową promującą nową płytę jeszcze w tym roku.

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Billie Eilish na dwóch koncertach w Polsce w 2025 roku! [DATY, MIEJSCE]

We wrześniu 2024 rozpocznie się amerykańska odnoga tournée. W lutym 2025 Eilish zawita w Australii, a następnie pojawi się w Europie. I tu najlepsze wieści dla fanów w Polsce: Billie Eilish zagra w naszym kraju po raz pierwszy! Będą to od razu dwa koncerty: 3 i 4 czerwca 2025 w TAURON Arena Kraków.

Jak kupić bilety na koncerty Billie Eilish w Polsce?

Jeśli dokonano zamówienia „HIT ME HARD AND SOFT” na Muzyka.sklep.pl do 29 kwietnia do 23:59 LUB jeśli już zamówiono „HIT ME HARD AND SOFT” z Muzyka.sklep.pl, otrzymywało się kod uprawniający do przedsprzedaży. Przedsprzedaż miała miejsce 30 kwietnia o 10:00 czasu polskiego. Samo otrzymanie kodu nie gwarantowało jednak zakupu biletu.

Ile kosztują bilety na koncerty Billie Eilish w Krakowie w 2025 roku?

Dzięki przedsprzedaży znane są za to ceny wejściówek. Te prezentują się następująco:

  • Trybuna - 309, 361, 442, 493 lub 677 zł (w zależności od wybranego miejsca)
  • Miejsca przy przejściu - od 364 do 732 zł
  • Płyta - 677 zł
  • Bilet platinum - od 1380 do 1670 zł

Ogólna sprzedaż biletów na polskie koncerty Billie Eilish rozpocznie się 3 maja o godzinie 10:00.

Trasa przyjazna dla środowiska

Billie Eilish kontynuuje swoją wieloletnią współpracę z organizacją non-profit REVERB na nowej trasie koncertowej. Poprzednie działania artystki z fundacją zapewniły ponad milion dotacji na rzecz zmniejszenia emisji gazów i projektów działających na rzecz klimatycznej sprawiedliwości, ponad 150 tys. akcji zorganizowanych przez fanów oraz wielu innych inicjatyw. Inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju w trakcie tej trasy obejmują redukcję emisji gazów cieplarnianych, zmniejszenie użycia jednorazowych plastików, wspieranie akcji na rzecz klimatu i ponowna współpraca na rzecz promocji żywności pochodzenia roślinnego w ramach współpracy z Support+Feed.

EKO-WIOSKA

Eko-Wioski Billie Eilish REVERB będą ustawione w dwóch lokalizacjach na terenie koncertu. Tam fani będą mogli dołączyć do inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju, spotkać aktywistów z organizacji non-profit i wziąć udział w znaczących działaniach na rzecz ludzkości i planety.

SUPPORT+FEED

W ramach działań łączących zagadnienia klimatu i żywności, Support+Feed uruchomi kampanię 360 stopni podczas całej trasy. Po sukcesie akcji z 2022 roku, Support+Feed zaoferuje rozszerzoną wersję Support+Feed Pledge, inspirując fanów do jedzenia jednego roślinnego posiłku dziennie przez 30 dni. Kampania połączy elementy cyfrowe oraz aktywację społeczności. Podczas trasy fani będą mieli okazję wziąć udział w akacjach zbiórki żywności pochodzenia roślinnego w wybranych miastach biorących udział w tournée. Akcja ma na celu podnoszenie świadomości i zbieranie żywności w celu dystrybucji wśród lokalnych społeczności.

TRANSPORT

Fani osobiście przyczynią się do zrównoważonego poziomu emisji na trasie „HIT ME HARD AND SOFT: THE TOUR”. Tam, gdzie jest to możliwe, uczestnicy koncertu będą zachęcani do korzystania ze środków komunikacji miejskiej oraz carpoolingu w drodze z i na występy. Wpłynie to na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Fani otrzymają informacje o możliwościach skorzystania z transportu publicznego w drodze na koncert przed wydarzeniem.

MIEJSCA KONCERTU

Miejsca, w którym odbywają się koncerty, również zobowiązują się do zmniejszenia śladu węglowego trasy. W ramach tych działań ograniczą lub wyeliminują jednorazowy plastik, wprowadzą kompostowanie i recycling wytworzonych odpadów oraz ofertę żywności roślinnej na wszystkich koncertach.

UDZIAŁ FANÓW

Przynieść pustą butelkę wielorazowego użytku lub przekaż darowiznę na butelkę RockNRefill Nalgene, które będziesz mógł/mogła napełniać na bezpłatnych stacjach uzupełniania wody dostępnych na terenie obiektu. Butelki RockNRefill oraz stacje uzupełniania wody będą ulokowane w Eko-Wioskach na wszystkich koncertach. Walcz z fast fashion, kupując ubrania z drugiej ręki, upcyclingowane lub pożyczaj, zamiast kupować nowe ubrania na koncert.

Oto ciekawostki o krążku "Celebrity Skin" Hole: