Billie Eilish

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Billie Eilish przedstawia swój trzeci studyjny album! Posłuchaj "HIT ME HARD AND SOFT" już teraz!

2024-05-17 6:00

Billie Eilish oficjalnie powraca ze swoim trzecim - i według wielu krytyków najlepszym - albumem studyjnym. Posłuchaj "HIT ME HARD AND SOFT" już teraz!

Najbardziej odważny z dotychczasowych albumów, „HIT ME HARD AND SOFT”, jest zróżnicowaną, a zarazem spójną kolekcją piosenek. Idealnie jest słuchać go od początku do końca. Wydawnictwo jest dokładnie takie, jak sugeruje tytuł: uderza zarówno mocno i delikatnie. Dotyczy to warstwy tekstowej oraz muzycznej. Nowy album przełamuje bariery gatunkowe i przy okazji przeciwstawia się trendom. „HIT ME HARD AND SOFT” zabiera słuchacza w podróż poprzez bogaty i złożony pejzaż dźwiękowy, zanurzając słuchaczy w pełnym spektrum emocji. To po prostu to, co wielokrotna zwyciężczyni Grammy i Oscarów robi najlepiej – Billie Eilish jest najbardziej ekscytującą songwriterką swoich czasów.

SHORT - Człowiek z Metalu - 7 marca - Pytanie o Grammy | ESKA ROCK

Nowy album Billie Eilish już jest!

„HIT ME HARD AND SOFT” zostało napisane przez Billie Eilish i FINNEASA, jej brata oraz wieloletniego współpracownika, który odpowiada także za produkcję albumu. „HIT ME HARD AND SOFT” ukazuje się we wszystkich serwisach cyfrowych, a także – w ramach dążeń do zminimalizowania odpadów i walki z ociepleniem klimatu – w formatach fizycznych dostępnych w limitowanych wariantach tego samego dnia, z taką samą tracklistą i przy użyciu materiałów w 100% podlegających recyclingowi.

„HIT ME HARD AND SOFT” trafia na rynek w piątek 17 maja 2024.

W wywiadzie z Zane Lowe dla Apple Music, Billie opowiedziała o „Chihiro”. Piosenka została nazwana na cześć głównej bohaterki ukochanego filmu Eilish, „Spirited Away: W krainie bogów”.

Artystka powiedziała także:

Za każdym razem, gdy wydajesz nowy album, to trochę tak, jakby wyciekły twoje nagie zdjęcia. Mam tak szczególnie z tym albumem. Razem z Finneasem zaczęliśmy puszczać materiał kilku osobom. Powiedzieliśmy im wówczas, że nagraliśmy tę płytę trochę tak, jakby ktoś powiedział nam: „zróbcie taki album, którego nikt nie usłyszy. Nie musicie martwić się o niczyje uszy, opinie, o cokolwiek. Wyobraźcie sobie, że macie w kontrakcie nagranie takiego albumu, którego nikt nie usłyszy”. I w gruncie rzeczy zrobiliśmy właśnie taki album. Napisaliśmy i nagraliśmy go bez myślenia o innych ludziach.

"Hit Me Hard and Soft" - trakclista

  1. Skinny
  2. Lunch
  3. Chihiro
  4. Birds of a Feather
  5. Wildflower
  6. The Greatest
  7. L’Amour De Ma Vie
  8. The Diner
  9. Bittersuite
  10. Blue

Poniżej znajdziesz albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka!