Twenty One Pilots

i

Autor: Materiały prasowe - fot. WMP

koncerty rockowe w polsce w 2025 roku

Twenty One Pilots wracają do Polski w 2025 roku! Gdzie i kiedy pojawi się formacja?

2024-03-27 15:25

Zdobywcy Grammy, Twenty One Pilots, zapowiadają premierę nowego albumu. Płyta zatytułowana "Clancy" ukaże się 17 maja i będzie następcą pokrytego złotem "Scaled And Icy". Jej premierze towarzyszyć będzie trasa koncertowa, która nie ominie Polski! Gdzie i kiedy pojawi się grupa? Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Grupa anonsowała "Clancy" serią tajemniczych maili i zabiegów z okładkami w serwisach streamingowych, a sama płyta stanowi powrót do świata "Trench".

Współprodukowany przez Tylera Josepha i Paula Meany'ego, "Clancy" stanowi ostatni rozdział w ambitnej, rozciągającej się na kolejne płyty narracji, zapoczątkowanej na przełomowym, multiplatynowym dziele "Blurryface" z 2015 roku. Co więcej, nadchodząca premiera "Clancy", wyznaczona na 17 maja, zbiega się z 9. rocznicą wydania "Blurryface". Duet udostępnił już pierwszy singiel z nadchodzącego albumu - "Overcompensate", któremu towarzyszy oficjalny teledysk w reżyserii Reel Bear Media.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Twenty One Pilots w Polsce w 2025 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

Promocji krążka towarzyszyć będzie trasa koncertowa, z którą Panowie zawitają także do Polski! Poniżej szczegóły wydarzenia:

  • 09.04.2025
  • Atlas Arena, Łódź

BILETY:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 3 kwietnia o godz. 10:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 4 kwietnia o godz. 10:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 5 kwietnia 2024 na LiveNation.pl o godz. 10:00

Poniżej sprawdź nasz wybór najlepszych koncertów z 2023 roku!