Pantera

i

Autor: Wikimedia Commons/DiegoVigueras

Koncerty w Polsce

Pantera ponownie zagra w Polsce. Zespół ogłosił właśnie szczegóły europejskiej trasy

Pantera ogłosiła właśnie szczegóły przyszłorocznej trasy koncertowej po Europie. Wiadomo już, że w jej ramach muzycy zagrają także w Polsce!

Pantera znowu w Polsce. Grupa zagra w 2025 roku w Krakowie!

Formacja Pantera ponownie zagra w naszym kraju. Zespół właśnie ogłosił szczegóły przyszłorocznej trasy koncertowej po Starym Kontynencie. W jej ramach muzycy wystąpią 4 lutego 2025 roku w Tauron Arenie w Krakowie. 

Wspomniana trasa rozpocznie się natomiast 21 stycznia w Helsinkach. Skład zespołu tworzą oryginalni członkowie: wokalista Philip H. Anselmo i basista Rex Brown, a także gitarzysta Zakk Wylde i perkusista Charlie Benante. Najnowsza seria koncertów kontynuuje celebrację życia zmarłych założycieli zespołu, perkusisty Vinniego Paula i gitarzysty Dimebaga Darrella.

Wspomina pierwsze koncerty w Metallice. "Kręciło mi się w głowie od presji"

Przedsprzedaż biletów na stronie Ticketmaster Polska rozpocznie się 26 czerwca o godz. 10. Sprzedaż ogólna ruszy natomiast 28 czerwca, na LiveNation.pl, o godz. 10. 

Przypomnijmy, że formacja Pantera powróciła, po wielu latach nieobecności, w 2022 roku. Zespół, w składzie: Phil Anselmo, Rex Brown, Zakk Wylde i Charlie Benante, rozpoczął koncertowanie pod koniec wspomnianego roku i kontynuował je w 2023 (muzycy odwiedzili wówczas także Polskę, w ramach Metal Hammer Festivalu). W tym roku Pantera zagrała m.in. w trakcie festiwalu Download w Donnington. I, jak doskonale widać, nie zamierza zwalniać. 

Oto metalowe albumy wszech czasów: