Thundermother

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mats Vassfjord

koncerty rockowe w polsce w 2025 roku

Boginie z Thundermother zagrają w Polsce w 2025 roku! Grupa łączy siły z doborowym towarzystwem

2024-04-08 17:59

Szwedzkie boginie rock’n’rolla wracają na trasę! Grupa Thundermother zagra w przyszłym roku jeden koncert w naszym kraju, który odbędzie się w marcu przyszłego roku w warszawskim klubie Niebo. Towarzystwo nie bez pazura, bo razem z nimi wystąpią: Cobra Spell oraz Vulvarine!

To, że kraj ze stolicą w Sztokholmie rockowymi zespołami na najwyższym poziomie sypie jak z rękawa, jest raczej faktem powszechnie znanym. Działalność Thundermother bez wątpienia jest podtrzymaniem tej tezy - grupa, która w tym roku obchodzi 15-lecie swojej działalności gościła na listach przebojów w swoim rodzimym kraju, Niemczech oraz Szwajcarii, a na trasę po Ameryce Północnej i Europie zaprosił je legendarny zespół Scorpions. Formę Thundermother możecie sprawdzić słuchając ostatnich singli “Speaking of the Devil” i “I Left My License in the Future”, a koncert w Polsce tylko umocni Was w przekonaniu, że dziewczyny są uosobieniem rock’n’rolla!

Obok Thundermother zobaczymy międzynarodowy skład Cobra Spell. Podopieczne Napalm Records pod koniec 2023 roku podzieliły się ze światem debiutanckim albumem “666”, który wzorowo hołduje klimatom hard & heavy z lat 80’. Natomiast Austriaczki z Vulvarine łączą takie gatunki jak punk, hard rock oraz blues i dodatkowo zalewają to rock’n’rollową energią. Koniecznie sprawdźcie ich zeszłoroczną EPkę “Witches Brew”!

Najważniejsze kobiece albumy rockowe wszech czasów

Rockowe boginie z Thundermother zagrają w Polsce w przyszłym roku! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

"THUNDERMOTHER - Goddess of the Road Tour 2025"

  • 23.03.2025
  • Warszawa, Niebo
  • Support: Cobra Spell, Vulvarine

BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 10 kwietnia o godzinie 10:00.

Poniżej znajdziesz nasz wybór najważniejszych kobiecych rockowych krążków!