Archive

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2025

Archive na dwóch koncertach w Polsce w 2025 roku! Grupa wydała nowy utwór

2024-06-07 12:56

Zespół wznawia cztery kultowe albumy ze swojego katalogu: "You All Look The Same To Me", "Noise", "Controlling Crowds I-III" i "Controlling Crowds IV". ARCHIVE zagrają wszystkie cztery albumy w całości po raz pierwszy w historii, na podwójnych koncertach w Londynie oraz Europie - w tym w Polsce!

Uznany kolektyw Archive z południowego Londynu dodał kolejne daty do swojej europejskiej trasy koncertowej wspierającej promocję reedycji ich kultowych albumów. Na nadchodzącej trasie, zespół zagra utwory z czterech albumów: You All Look The Same To Me, Noise, Controlling Crowds (Parts I-III) i Controlling Crowds (Part IV) w całości po raz pierwszy w historii, podczas podwójnych koncertów w całej Europie w 2025 roku.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Reakcja na występy w Paryżu była naprawdę oszałamiająca! Wiedzieliśmy, że nasze albumy są uwielbiane przez naszych fanów i zajmują szczególne miejsce w sercach ludzi, ale nigdy wcześniej nie próbowaliśmy niczego na taką skalę, grając cztery albumy w całości! To będzie dla nas wyjątkowe doświadczenie, radość i niezwykła podróż. Tak bardzo rozwinęliśmy się jako zespół koncertowy od czasu nagrania tych albumów, że jest to okazja do powrotu do tych piosenek i zaprezentowania ich na żywo w sposób, w jaki nie mogliśmy tego zrobić wcześniej. To będą wyjątkowe koncerty, nie mogę się doczekać!

Nowa muzyka od Archive

Zespół opublikował właśnie nowy utwór My Last z udziałem byłego wokalisty Craiga Walkera. Piosenka to nigdy wcześniej niepublikowany utwór, nad którym zespół pierwotnie pracował na potrzeby albumu Noise z 2004 roku. My Last znajdzie się na edycji deluxe zremasterowanego albumu Noise, wraz z 7 innymi wcześniej niepublikowanymi utworami z czasów You All Look The Same To Me i Noise.

Zremasterowane i wydane na winylu po raz pierwszy w ramach projektu są również albumy Controlling Crowds I-III i IV zespołu, z 10. wcześniej niepublikowanymi utworami. Wszystkie cztery zremasterowane albumy zostaną wydane 20 września 2024 roku. Wszystkie formaty, w tym ekskluzywne edycje deluxe, są dostępne w przedsprzedaży.

Archive zagrają w Polsce w przyszłym roku

  • 24 & 25 LUTEGO 2025
  • ICE, Kraków

Bilety:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 czerwca o godz. 13:00 
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 13 czerwca o godz. 11:00 
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 14 czerwca na LiveNation.pl o godz. 11:00

Oto tegoroczne koncerty, na które jeszcze czekamy: