Soulfly

i

Autor: mat. prasowe

Koncerty w Polsce

Soulfly wraca do Polski. Max Cavalera i spółka zagrają klubowy koncert w tym roku

Dobra informacja dla wszystkich fanów formacji Soulfly. W tym roku zespół, na którego czele stoi Max Cavalera, po raz kolejny przyjedzie do Polski. Właśnie ogłoszono ich klubowy koncert.

Soulfly ponownie w Polsce

Formacja Soulfly, na której czele stoi charyzmatyczny wokalista i gitarzysta Max Cavalera, ponownie zagra w naszym kraju. Wiadomo już, że zespół wystąpi 1 sierpnia 2024 roku w warszawskim klubie Progresja. Bilety na ten koncert, w cenie 139 zł, trafiły już do sprzedaży (można je nabyć za pośrednictwem platformy Ticketmaster). 

Polska black metalem stoi? Oto najlepsi przedstawiciele tego gatunku znad Wisły

Zespół Soulfly został powołany do życia w 1997 roku przez Cavalerę po odejściu z Sepultury. Grupa zadebiutowała rok później albumem zatytułowanym po prostu "Soulfly". Do tej pory zespół wydał łącznie dwanaście studyjnych krążków, z czego ostatni, "Totem", ukazał się na rynku w 2022 roku. Soufly regularnie przyjeżdża do naszego kraju. Po raz pierwszy nad Wisłą ten zespół wystąpił w 1998 roku (wówczas odbyły się dwa koncerty: w Warszawie oraz Krakowie). 

Max Cavalera, w tym roku, zawita też do naszego kraju wraz ze swoim bratem, Igorem. Na trzech koncertach w czerwcu będzie bowiem można ich zobaczyć (wystąpią pod szyldem Cavalera). Tak prezentuje się szczegółowa rozpiska:

  • 22 czerwca 2024- Klub B90, Gdańsk
  • 23 czerwca 2024 - A2 - Centrum Koncertowe, Wrocław
  • 24 czerwca 2024 - Klub Tama, Poznań

Oto najlepsze rockowe koncerty, które odbyły się w Polsce w 2023 roku: