Black Radio wyjaśniają, o co w tym wszystkim chodzi. Nowy singiel grupy jest już dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Magdalena Rogacka Nowy singiel od Black Radio

Black Radio wyjaśniają, o co w tym wszystkim chodzi. Nowy singiel grupy jest już dostępny!

2022-12-09 10:34

Black Radio nie zwalniają tempa i w świątecznym szale przebija się z kolejną dawką rock'n'rollowego pazura. Ich nowy signiel All About It wyjaśnia, o co tak naprawdę chodzi.

Poprzedni numer Black RadioWarcaby wyrażał dosadny bunt i choć tym razem muzycy również postawili na wyraźny przekaz, zwrócili się ku nieco innym wartościom. Z kolei, jeśli chodzi o brzmienie, w All About It łodzianie dorzucają do pieca solidną dawkę jeszcze mocniejszych, bardziej łobuzerskich riffów. I choć Mariah Carey to nie jest, to Black Radio bez problemu wpiszą się również w okołoświąteczny nastrój. Ich najnowszy singiel to bowiem dość uniwersalna opowieść o pogoni za miłością — czasem na ślepo, często podświadomie, lecz na pewno — nieustępliwie. Ten organiczny i garażowy numer, napisany w momencie, kiedy cała natura budziła się na nowo do życia, brzmi jak faktyczny podmuch dopiero co zerwanego wiatru wczesnej wiosny.

Def Leppard zaprasza na koncert w Polsce! / Eska Rock

Właśnie to brzmienie nakierowało mnie na tematykę swoistej odysei człowieka do miejsca w czyimś sercu — możemy mieć wybujałe wyobrażenia, oczekiwania, popełniać błędy i gubić się w tych sprawach, ale jednak jakże nudno byłoby nawet bez tych przelotnych zauroczeń! Bez kaznodziejstwa, stwierdzam pewien fakt — nie tylko chemia, fizyczność, ale także poznawanie drugiej osoby w rozmowie, gestach — to nas nakręca i daje niepowtarzalne stany, których nie wywołasz żadnymi dragami. Możesz nie mieć grosza w kieszeni, ale spędzać czas z kimś, kto czyni Cię najbogatszym na świecie w tej właśnie chwili. To wykracza poza wszystkie ramy i standardy, nie podlega monetaryzacji, segmentacji ani innym wymysłom systemu, jest tylko Twoje. I o to w tym wszystkim chodzi — opowiada Dawid Wajszczyk, lider zespołu Black Radio.