Zakk Wylde o grunge’u: Nie zauważyłem go

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=b8dG5fSsALI

Zakk Wylde wypowiedział się o pracy nad nową płytą Ozzy'ego: To surrealistyczne

2022-01-11 11:54

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest wyczekiwana przez fanów i wygląda na to, że pojawi się na niej wielu znanych muzyków. Jednym z nich jest Zakk Wylde, który współpracuje z wokalistą od końcówki lat 80-tych. Jak przebiegały prace nad nowym albumem Ozza? O tym powiedział trochę Zakk.

Zakk Wylde i Ozzy Osbourne to duet, który dla muzyki rockowej i metalowej zrobił bardzo dużo i do dzisiaj przyciąga uwagę fanów. Panowie cały czas ze sobą współpracują, jednak trochę mniej niż kiedyś, co nie zmienia faktu, że przyjaźń trwa. Gitarzysta pojawi się na nowej płycie Ozza i zdradził trochę szczegółów swojej obecności na płycie.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Zakk Wylde wypowiedział się o pracy nad nową płytą Ozzy'ego: To surrealistyczne

W rozmowie z 'Australian Rock Show' Wylde zdradził, że praca nad krążkiem Ozzy'ego była dość surrealistyczna:

Jeśli powiedziałbyś mi, gdy miałem 15 lat, że będę grał na płycie z Ozzym, Tonym Iommim, Jeffem Beckiem i Erikiem Claptonem, to powiedziałbym: „Tak, pewnie. Myślę, że pójdziemy razem na pizzę” […] Ale tak, to zdecydowanie surrealistyczne doświadczenie. To zaszczyt. Oczywiście, oni wszyscy są moimi bohaterami – Ozzy i pozostali. To zdecydowanie, przynajmniej dla mnie, zaszczytne wydarzenie.

Zakk Wylde ma nadzieje, że Ozzy wróci na trasę koncertową, którą musiał przełożyć przez pandemię i stan zdrowia.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?