Znany raper nagrywa album z coverami... Black Sabbath i Journey! To nie jest to, czego spodziewasz się usłyszeć

i

Autor: Splash News/EAST NEWS T-Pain chce nagrywać mocne dźwięki!

Znany raper nagrał album z coverami... Black Sabbath i Journey! "To nie jest to, czego spodziewasz się usłyszeć"

2023-02-16 13:39

Całkiem niedawno pisaliśmy Wam, że jedna z najpopularniejszych współczesnych raperek, Doja Cat, pracuje obecnie nad albumem, który najprawdopodobniej będzie utrzymany w klimacie... hardcore punka! Mało? Kolejny raper ogłosił, że zanurzył się cięższych brzmieniach. Z tym, że on nagrał płytę z... coverami Black Sabbath i Journey!

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Variety", popularna raperka, Doja Cat, ogłosiła, że pracuje aktualnie nad swoim nowym albumem studyjnym. Wyznanie to okazało się być o tyle interesujące, że Doja zdradziła, że obecnie całkowicie fascynuje ją hardcore punk i to właśnie w takim klimacie najprawdopodobniej będzie utrzymane wydawnictwo. Z racji tego, że gwiazda ma już na koncie metalowy wykon własnej piosenki i cover grupy Hole, wyznanie to zostało dość ciepło przyjęte przez rynek. Okazuje się, że Doja Cat nie jest jedyną osobą ze środowiska hip-hopowego, która zamierza zanurzyć się w cięższych brzmieniach.

T-Pain nagra album z coverami Black Sabbath i Journey!

T-Pain zyskał popularność na początku lat 2000. To właśnie on odpowiada za spopularyzowanie na rynku narzędzia, jakim jest Auto-Tune - raper wykorzystywał je w znacznym stopniu na początku swojej kariery. Obecnie raczej rzadko go używa, dzięki czemu udowodnił, że jest naprawdę utalentowanym nie tyle hip-hopowcem, co po prostu wokalistą. T-Pain zaskoczył ostatnio wyznaniem, iż zamierza wydać album, na który złożą się... covery Black Sabbath i Journey! Skąd taki pomysł? Faheem Rashad Najm jest przekonany, że dzięki takiemu repertuarowi najlepiej udowodni siłę swojego naturalnego głosu. 

T-Pain pokazał już, że bardzo dobrze radzi sobie w rockowym repertuarze. Jako uczestnik show "The Masked Singer" wielokrotnie wykonywał klasyki gatunku. To właśnie udział w tym programie natchnął go na pomysł nagrania albumu. Płyta, zatytułowana T-Pain: On Top of the Covers ukaże się już 17 marca. Poniżej tracklista i kilka dowodów na to, że chyba jest na co czekać!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

T-Pain: On Top of the Covers tracklist

  1. A Change Is Gonna Come (Sam Cooke)
  2. Don’t Stop Believin’ (Journey)
  3. Sharing the Night Together (Dr. Hook)
  4. Stay With Me (Sam Smith)
  5. Tennessee Whiskey (Chris Stapleton)
  6. That’s Life feat. NandoSTL (Frank Sinatra)
  7. War Pigs (Black Sabbath)