Wszystkie twarze Tilla Lindemanna w oryginalnej reklamie [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Matthias Matthies Till Lindemann zagrał w reklamie

Wszystkie twarze Tilla Lindemanna w oryginalnej reklamie [WIDEO]

2023-04-05 11:12

Cokolwiek nie zrobiłby Till Lindemann, natychmiastowo wzbudza to zainteresowanie fanów zespołu Rammstein z całego świata. Muzyk już wiele lat temu dał się poznać jako całkiem niezły aktor - teraz jeszcze bardziej udowodnił, że ma prawdziwy talent! Till zagrał w bardzo oryginalnej reklamie, w której wcielił się w kilka postaci!

Till Lindemann to człowiek wielu talentów. Zgodnie z pierwszymi planami, miał zostać pływakiem. Till był uczniem szkoły sportowej, w 1978 roku brał udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w pływaniu we Florencji, zajmując 11. miejsce na 1500 m stylem dowolnym i 7. na 400 m stylem dowolnym. Dwa lata później został nawet zakwalifikowany jako członek reprezentacji Niemiec na Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie. Niestety, sportowe plany Tilla przekreśliła kontuzja. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Lindemann dał się poznać światu jako świetny muzyk, frontman grupy Rammstein i genialny performer. Okazuje się, że Till ma też naprawdę duży talent aktorski!

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Till Lindemann odsłania wszystkie karty w oryginalnej reklamie!

Muzyk na na koncie kilka małych ról, w takich filmach, jak chociażby Pola X. Teraz zaś Tilla możemy oglądać w bardzo oryginalnej reklamie! Spot, który powstał w ramach promocji internetowej platformy do gry w pokera, GGPoker, można wręcz nazwać krótkometrażową produkcja. Lindemann wciela się w reklamie w pięć postaci - samego siebie, krupiera, naukowca, szalonego kowboja i jeszcze dwóch graczy. To jednak nie wszystko! W trwającym prawie cztery minuty wideo muzyk kąpie się w wyraźnie zimnej wodzie i walczy na miecze. Całość wyreżyserował Spectre Berlin, odpowiedzialny za takie teledyski Rammsteina, jak Adieu czy Deutschland. Zobacz poniżej!

Rammstein zagra w Polsce!

Warto pamiętać, że już za chwilę zespół rozpocznie europejską część swojej trasy koncertowej. W jej ramach Rammstein zagra w naszym kraju aż dwa koncerty - 30 i 31 lipca na chorzowskim Stadionie Śląskim. W sprzedaży wciąż są dostępne bilety na wydarzenie.