Rammstein - kto wystąpi jako support przed zespołem w Polsce?

i

Autor: Materiały prasowe Polski support Rammstein

Rammstein - kto wystąpi jako support przed zespołem w Polsce?

2023-03-20 15:06

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne koncerty Rammstein w Polsce. Formacja zdecydowała się zawitać do naszego kraju także w 2023 roku i wygląda na to, że szykuje się kolejne, pełne ognia i energii widowisko. Organizatorzy właśnie ogłosili, kto zagra przed formacją na występach w Polsce.

We wrześniu ubiegłego roku Rammstein oficjalnie ogłosił drugą część trasy po Europie. W jej ramach formacja nie mogła zapomnieć o Polsce! Rodzimi wielbiciele formacji będą mieli okazję ponownie zobaczyć ją na żywo już 30 i 31 lipca na chorzowskim Stadionie Śląskim. Bilety na pierwszą, niedzielną datę, są już wyprzedane, chętni, by zobaczyć legendę niemieckiego industrial metalu na żywo mają jednak jeszcze okazję! Na stronie livenation.pl wciąż dostępne są wejściówki na koncert, który odbędzie się w poniedziałek 31 lipca.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Support przed koncertami Rammstein w Polsce!

W poniedziałek 20 marca, a więc na nieco ponad cztery miesiące przed wydarzeniem, organizator poinformował, kto zagra jako support przed oba występami Rammstein w Polsce. Okazuje się, że ponownie będzie to francuski duet Abélard! 

Europejska część trasy koncertowej Rammstein wystartuje już 22 maja w Wilnie, a, na chwilę obecną, zakończy się 5 sierpnia w Brukseli. Gdy tylko odbędzie się pierwszy koncert, na naszej stronie znajdziesz informację m.in. jakiej setlisty można się spodziewać.

Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę industrial metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kiedy odbył się pierwszy występ Rammstein w Polsce?