Till Lindemann wyda NOWY ALBUM! Co wiadomo na temat wydawnictwa?

i

Autor: Screen z YouTube/Till Lindemann Nowości od Tilla Lindemana

Till Lindemann wyda NOWY ALBUM! Co wiadomo na temat wydawnictwa?

2023-09-11 10:47

W piątek 8 września swoją premierę miał najnowszy solowy singiel Tilla Lindemanna. Kompozycja została zatytułowana "Zunge" i została bardzo ciepło przyjęta przez fanów artysty, a pozytywne głosy dotyczą także nagranego do niej teledysku. Okazuje się, że numer ten to tylko przedsmak dużo większej całości!

Zespół Rammstein oficjalnie zakończył swoją najnowszą trasę koncertową, nic więc nie stoi na przeszkodzie ku temu, by muzycy formacji skupili się na projektach pobocznych i działalności solowej. Tak właśnie postanowił zrobić Till Lindemann. Muzyk pod koniec sierpnia podzielił się ze światem oświadczeniem berlińskiej Prokuratury, która umorzyła śledztwo przeciwko niemu ze względu na brak wystarczających dowodów, a chwilę później oficjalnie zapowiedział on premierę nowego, pierwszego od dwóch lat, autorskiego singla. Utwór Zunge ujrzał światło dzienne w piątek 8 września, wraz z teledyskiem, za kamerą którego stanęła Anna Kott, a który powstał już w 2021 roku.

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Nowy album Tilla Lindemanna! Szczegóły

Teraz już wiadomo, że Zunge to jedynie przedsmak większej całości! Wraz z wydaniem singla stało się jasne, że zapowiada on nowy album Tilla! Wydawnictwo także zostało zatytułowane Zunge i ujrzy światło dzienne 3 listopada. Oznacza to, że zapowiedziana już kilka miesięcy temu trasa nie była przypadkowa, a muzyk prezentować będzie na niej nowy materiał! Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Rammsteina, a można ją zamówić w zestawie z poduszką, wyglądającą jak... zapakowane w plastikowe opakowanie mięso!

Przypominamy, że Till zawita w ramach serii występów także do naszego kraju! Artysta zagra w katowickim Spodku już 26 listopada!