Rammstein

i

Autor: Materiały prasowe

Rammstein PORUSZYLI ZIEMIĘ występem w Polsce! "Zauważalne drgania skorupy ziemskiej"

2023-08-01 14:31

Nie milkną echa dwóch koncertów, jakie na chorzowskim Stadionie Śląskim, na sam koniec lipca, dała niemiecka legenda industrial metalu. Rammstein ponownie zachwycił i porwał polską publiczność - wygląda na to, że nie tylko publiczność! Planetarium Śląskie poinformowało, iż podczas występu formacji doszło do drgań skorupy ziemskiej!

Za nami dwa, niezwykle wyczekiwane przez polskich fanów ciężkich brzmień, dni. 30 i 31 lipca do Chorzowa zawitali Panowie z zespołu Rammstein. Formacja powróciła do naszego kraju, aby po nieco ponad roku ponownie porwać, tym razem na Stadionie Śląskim, swoich najwierniejszych fanów. Oba pokazy już za nami i obecni na miejscu mają na ich temat zgodne zdanie - były to dwa dni wspaniałego widowiska, pełnego ognia, najlepszej muzyki i energii. Fani nie kryją, że mają nadzieję na powrót Rammsteina do Polski za rok, tymczasem mamy bardzo ciekawe wieści do przekazania tym, którzy mieli okazję być na miejscu teraz!

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Rammstein PORUSZYLI ZIEMIĘ! I to dosłownie!

Kilka godzin po drugim koncercie Rammsteina w Chorzowie Planetarium Śląskie zamieściło w swoich social mediach trzy wykresy (opracowała Aleksandra Chrzan), które wskazują, iż podczas niedzielnego pokazu grupy sejsmometry zainstalowane w Planetarium Śląskim zarejestrowały zauważalne drgania skorupy ziemskiej! Jak pisze placówka badawcza: "Stacja sejsmologiczna placówki znajduje się około półtora kilometra od Stadionu Śląskiego, na którym odbyły się koncerty". Drgania rozpoczęły się już o 20:01, a więc jeszcze przed rozpoczęciem występu głównej gwiazdy! Kilka momentów pokazu szczególnie się wyróżnia, nie widać jednak z udostępnionej grafiki, o które utwory chodzi. Czy tak, czy tak nie można się nie zgodzić z Planetarium Śląskim - Rammstein wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi! 

Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę industrial metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kiedy odbył się pierwszy występ Rammstein w Polsce?