Rammstein na dwa dni zawładnął Chorzowem! Tak wyglądały koncerty na Stadionie Śląskim! [WIDEO + FOTO]

i

Autor: Materiały prasowe Rammstein po dwóch koncertach w Polsce

Rammstein na dwa dni zawładnął Chorzowem! Zobacz oficjalne wideo-podsumowanie zespołu! [WIDEO +FOTO]

2023-08-03 15:04

Ostatnie dwa dni fanom ciężkiego grania upłynęły pod jednym, jedynym hasłem - Rammstein. Formacja na sam koniec lipca dwukrotnie wystąpiła w Chorzowie na tamtejszym Stadionie Śląskim. Fani są zgodni - niemiecka grupa jest prawdziwym mistrzem genialnych występów! Na dwa dni Stadion dosłownie stanął w ogniu! Sprawdź, co działo się na miejscu!

Rammstein wyjątkowo upodobał sobie nasz kraj. Formacja jest chyba jednym z rekordzistów, jeśli chodzi o ilość koncertów w Polsce - jeśli dodać do listy dwa ostatnie pokazy, to ta wystąpiła na naszym ziemiach już czternaście razy! Tym razem zespół powrócił do Polski, po zaledwie nieco ponad roku, by na aż dwa dni zawładnąć chorzowskim Stadionie Śląskim. Grupa wciąż jest w trakcie trasy, promującej ubiegłoroczny Zeit i pomimo tylu lat na rynku - a także wbrew wszelkim ostatnim skandalom, jakie te mają wokół niej miejsce - udowadnia, że jest jedną z najlepszych, jeśli chodzi o występy.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Rammstein sprawili, że Chorzów zapłonął!

Zespół wystąpił w Chorzowie dwa dni pod rząd - 30 i 31 lipca, prezentując setlistę, na którą złożyły się największe przeboje Du hast, Engel, Ich will, Rammstein, Mein Teil, Sehnsucht czy Deutschland, a także utwory z najnowszego krążka, jak Giftig, Angst, ZeitAdieu. Muzyka to jedno, widowisko to drugie! Rammstein są prawdziwymi mistrzami wspaniałych, ognistych performansów muzycznych, które od lat zachwycają fanów i przyciągają prawdziwe tłumy na pokazy. Muzycy świetnie wiedzą o tym, jak ważny jest kontakt z fanami - tu w Chorzowie Till Lindemann postanowił chociażby popisać się znajomością polskiego i powiedział do zebranych fanów: "Polska, ku**a, dziękuję". Jak wyglądał występ? Co się działo w Chorzowie? Sprawdźcie kilka nagrań i zdjęć poniżej! Zespół także podzielił się z fanami oficjalnymi materiałami!