Till Lindemann po raz pierwszy od wybuchu skandalu. Muzyk pojawił się w teledysku młodej artystki

i

Autor: Screen z YouTube/Till Lidemann Till Lindemann w nowym teledysku

Till Lindemann po raz pierwszy od wybuchu skandalu. Muzyk pojawił się w teledysku młodej artystki

2023-07-10 12:11

Na początku czerwca Till Lindemann znalazł się w samym centrum ogromnego skandalu, dotyczącego nieodpowiedniego traktowania młodych kobiet, fanek zespołu Rammstein. Muzykowi zostały postawione zarzuty, a sprawa zdaje się nieco ucichła. Formacja dalej koncertuje, a Till przygotowuje się do solowej trasy. Teraz do sieci trafił teledysk młodej artystki z udziałem Lindemanna.

Na początku czerwca całym światem wstrząsnęło wyznanie Shelby Lynn. Młoda kobieta napisała w swoich social mediach, że brała udział w imprezie przed koncertem zespołu Rammstein na Litwie, jednak została na niej odurzona, a do hotelu trafiła ze śladami pobicia, do tego miała mieć kontakt z samym Tillem Lindemannem, który miał nalegać na stosunek seksualny z nią. Sprawie natychmiast zaczęły przyglądać się media, do których masowo zgłaszały się kolejne młode kobiety, mówiące o wspomnianych imprezach i zachowaniu muzyka, który miał odurzać i sypiać z niezwykle młodymi fankami. Wszystko to postanowiły wziąć pod lupę niemieckie władze, które postawiły frontmanowi Rammsteina dwa zarzuty - dotyczące rozprowadzania środków odurzających i wykorzystywania seksualnego. Wytwórnia zespołu zaś ogłosiła, że do czasu wyjaśnienia sprawy zaprzestaje działań promocyjnych wobec grupy.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Till Lindemann w nowym teledysku

Wydaje się, że obecnie sprawa nieco przycichła - Rammstein kontynuuje serię koncertów (już pod koniec lipca zagra dwa występy w Chorzowie), a Till przygotowuje się do serii solowych pokazów. To jednak nie wszystko.

W styczniu tego roku swoją premierę miał utwór Child of Sin. Promował on najnowszy, trzeci już album studyjny holenderskiej piosenkarki Sharon Kovacs, pod tym samym tytułem. Było wiadomo już wtedy, że do kompozycji powstał teledysk, jednak wydaje się, że w obliczu skandalu Kovacs zdecydowała się go nie publikować - aż do teraz. Oficjalny klip do Child of Sin ujrzał światło dzienne w sobotę 8 lipca i oczywiście pojawia się w nim Till, który brał udział w akcji promocyjnej wideo - znajduje się ono także na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Co ciekawe, zablokowana została możliwość dodawania komentarzy do tego teledysku. Sprawdź go poniżej.