Richard Kruspe powraca z projektem Emigrate! Co wiemy o nowej muzyce gitarzysty Rammstein?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mGARgrFwFzE

Richard Kruspe wskazał ostatni, wielki zespół rockowy. Kogo wybrał?

2021-11-17 10:19

Richard Kruspe wydał niedawno nowy album swojego solowego projektu Emigrate, co jest idealną okazją na wywiady. Niedawno zapytano gitarzystę, czy jest jakiś zespół rockowy według niego, który pozostał nadal wielki? Artysta wskazał jedną ekipę.

Richard Kruspe wykorzystał czas pandemii i braku koncertów Rammstein, by zająć się kolejną płytą swojego solowego projektu Emigrate. Wydanie nowego krążka przez gitarzystę, jest idealnym pretekstem do wywiadów, których Richard chętnie udziela. W jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, Kruspe wskazał ostatni, wielki zespół według niego.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Richard Kruspe wskazał ostatni, wielki zespół rockowy. Kogo wybrał?

W wywiadzie dla 'Summa Inferno', Richard wskazał ostatni duży zespół rockowy i o dziwo, nie padło na jeden z oczywistych wyborów:

Wszystkie te zespoły są stare. Jesteśmy starymi ludźmi. Młode pokolenie może wciąż słucha rocka, ale słucha też innej muzyki. Wielkie stadionowe zespoły się skończyły. Jaki jest ostatni stadionowy zespół jaki znasz? Może Muse był ostatnim. Takich zespołów, które potrafią grać na stadionach jest coraz mniej. W końcu wymrą.

Najnowszy album zespołu Emigrate, którego tytuł to 'The Persistence Of Memory' ukazał się 5 listopada 2021.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć