Rammstein ogłaszają DRUGI koncert w Polsce! [DATA, BILETY]

i

Autor: Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/EAST NEWS Rammstein na dwóch koncertach w Polsce!

Rammstein ogłaszają DRUGI koncert w Polsce w 2023 roku! [DATA, BILETY]

2022-09-09 17:16

Panowie z Rammstein nie przestają zaskakiwać! Dopiero co miała miejsce sprzedaż biletów na koncert, który zespół zagra w przyszłym roku w Chorzowie. Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że ogłoszono, że grupa zagra w naszym kraju także DRUGI koncert! Kiedy się on odbędzie i kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Rammstein to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych zespołów w Polsce. Grupa cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością - swój pierwszy koncert zagrała u nas w 1995 roku i od tamtej pory regularnie wraca, by promować kolejne albumy. Formacja wystąpiła w lipcu tego roku na Stadionie Narodowym, a 1 września ogłoszono, że powróci także w 2023 roku. Rammstein zagra 30 lipca 2023 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie, sprzedaż biletów na wydarzenie miała miejsce w tym tygodniu. Wydarzenie cieszyło się tak dużą popularnością, że organizatorzy zdecydowali się na kolejny krok! W związku z tym ogłoszono datę DRUGIEGO koncertu Rammstein w Polsce!

Rammstein ogłaszają DRUGI koncert w Polsce! [DATA, BILETY]

Zespół zagra drugi koncert dzień później, czyli 31 lipca, także na chorzowskim Stadionie Śląskim. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie organizatora. Ceny:

  • Kategoria pierwsza (Trybuny) - 495 PLN
  • Kategoria druga (Trybuny) - 385 PLN
  • Kategoria trzecia (Trybuny) - 275 PLN
  • Kategoria czwarta (Feuerzone) - 495 PLN
  • Kategoria piąta (Płyta Stojąca) - 330 PLN
Co tam w środku gra? - Rammstein