Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę? QUIZ dla największych fanów!

i

Autor: Materiały prasowe QUIZ o Rammstein

Rammstein w Polsce 2023 - najważniejsze informacje na temat koncertów [DATY, MIEJSCE, SUPPORT, BILETY, CZASÓWKA]

2023-07-25 15:23

Zespół Rammstein, już we wrześniu ubiegłego roku, oficjalnie ogłosił serię występów w Europie na obecny, 2023 rok! Grupa oczywiście pojawi się także w Polsce - i to na dwóch występach. Kiedy i gdzie zagra niemiecka legenda? Czy w sprzedaży są jeszcze dostępne bilety? Jak prezentuje się timing wydarzenia?

Zespół Rammstein to prawdziwa legenda ciężkiego grania. Grupa powstała w 1994 roku, a zadebiutowała rok później albumem, zatytułowanym Herzeleid, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków. Dwa lata później ukazał się krążek Sehnsucht, który do dziś pozostaje jedynym niemieckojęzycznym wydawnictwem, który w Stanach Zjednoczonych uzyskał status platynowej płyty. W kolejnych latach formacja wydała kolejne sześć albumów, z czego ostatni, Zeit, miał swoją premierę pod koniec kwietnia ubiegłego roku. Grupa bardzo szybko zyskała ogromną sympatię fanów, za co w dużej mierze odpowiedzialne są energetyczne występy na żywo, pełne pokazów pirotechnicznych, elementów performansu, wymyślnych strojów i scenografii.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Rammstein zagrają w Polsce w 2023 roku! Data, miejsce

O tym, że zespół wróci do Polski już rok po warszawskim koncercie, wiadomo było od kilku miesięcy,  swego czasu nawet wyciekły nieoficjalne data i miejsce występu, jednak zostały one bardzo szybko zdementowane przez przedstawicieli grupy. Na potwierdzone informacje nie przyszło nam długo czekać - na początku września ubiegłego roku stało się jasne, że Rammstein powróci do Polski w 2023 roku dokładnie 30 lipca i 31 lipca, by zagrać na Stadionie Śląskim w Chorzowie! Jako support zaś wystąpi grupa Abélard.

Rammstein w Polsce w 2023 roku - bilety

Na stronie organizatora wciąż dostępne są bilety. Wejściówki w cenie 495 zł można zakupić za pośrednictwem Live Nation.

Czasówka na koncerty Rammsteina w Polsce

Znana jest już także czasówka na występy zespołu w Polsce. Prezentuje się ona następująco:

  • 17:00 OTWARCIE BRAM
  • 19:30 Abélard
  • 20:30 Rammstein

Warto pamiętać, że podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie!