Paul McCartney powiedział, kto jest winny rozpadowi The Beatles

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=2Q_ZzBGPdqE

Paul McCartney powiedział, kto jest winny rozpadowi The Beatles

2021-10-12 11:10

Od dekad temat rozpadu The Beatles budzi wiele emocji i jest także przyczyną spekulacji fanów. W końcu Paul McCartney postanowił wrócić do tematu, mówiąc kto jest odpowiedzialny za rozpad grupy.

Rozpad zespołu The Beatles to ważna karta w historii muzyki, która wiele zmieniła, o czym świadczą rzeczy, które działy się później. Przez dekady temat był trochę omijany przez żyjących członków zespołu, aż dot teraz, gdy Paul McCartney postanowił wypowiedzieć się na ten temat szerzej.

Wywiadówka - Grabaż

Paul McCartney powiedział, kto jest winny rozpadowi The Beatles

W wywiadzie dla 'BBC Radio 4' Paul McCartney stwierdził, że rozpadowi zespołu jest winny John Lennon:

To nie ja doprowadziłem do rozpadu. To Johnny pewnego dnia przyszedł i powiedział „odchodzę z zespołu”. To był mój zespół, moja praca, moje życie i chciałem kontynuować. To nie moja wina. O nie, nie, nie. Chodziło tak naprawdę o to, że John rozpoczynał nowe życie z Yoko, zawsze chciał się wyrwać ze społeczeństwa, bo wychowywała go ciotka Mimi, która była dość represyjna. Zawsze chciał się więc wyrwać.

Co ciekawe, to pierwsza taka wypowiedź McCartneya od lat i trudno stwierdzić, co zmotywowało artystę do takiego wyznania.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny