paris jacksons prezentuje singiel, nagrany w hołdzie dla Nirvany. Posłuchajcie numeru lighthouse

i

Autor: Materiały prasowe paris jackson przedstawia nowy numer - "lighthouse"

paris jackson prezentuje singiel, nagrany w hołdzie dla Nirvany. Posłuchajcie numeru "lighthouse"

2022-05-27 12:13

paris jackson – wokalistka, kompozytorka, multi-instrumentalistka, aktorka i aktywistka – prezentuje nowy singiel lighthouse. Utwór został wyprodukowany przez Butcha Walkera. Oficjalny teledysk nawiązuje do kultowego Silver Nirvany.

paris jackson niedawno zachwyciła publiczność SXSW debiutanckim koncertem na festiwalu, a jej występ został doceniony przez media branżowe. W 2020 ukazał się jej debiutancki album wilted nagrany z Andym Hullem oraz Robertem McDowllem z Manchester Orchestra. Krążek trafił na szczyt iTunes US Alternative Albums Chart i zgromadził pozytywne recenzje w takich mediach jak NPR, „Rolling Stone”, „Associated Press”, „Entertainment Weekly”, E! News, „People”, „NME”, „Nylon”, Refinery29, WWD i wielu innych. Artystka wykonała utwór let down w programie Jimmy’ego Kimmela. W 2021 zaśpiewała gościnnie w utworze The Struts Low Key In Love, a na początku 2022 wydała EP-kę lost.

Co tam w środku gra? Nirvana

“lighthouse”, czyli paris jackson w klimacie lat ‘90!

„lighthouse” paris jackson to utwór wypełniony energią lat 90. Hipnotyczna zwrotka paris prowadzi do wpadających w głowę refrenu i gitarowej solówki.

Wciąż piszę o tym samym złamanym sercu, o którym opowiada „wilted”. Wiele nowych piosenek powstaje na bazie tych samych historii o tej samej osobie i miłosnym zawodzie. Po prostu eksploruję różne uczucia. „wilted” było bardziej melancholijne, teraz przyszedł czas na stronę gniewu – wyjaśnia paris.