Courtney Love: Johnny Depp uratował mi życie. Wokalistka zabiera głos, w sprawie trwającego procesu aktora

i

Autor: Courtesy Everett Collection / JIM WATSON/AFP/East News Courtney Love dużo zawdzięcza Johnny'emu Deppowi

Courtney Love: "Johnny Depp uratował mi życie". Wokalistka zabiera głos, w sprawie głośnego procesu aktora

2023-10-03 9:32

W ubiegłym roku cały świat żył procesem, który aktor Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie - aktorce Amber Heard. Głos w sprawie postanowiła zabrać Courtney Love - wokalistka przywołała pewne wydarzenie ze swojego życia, w którym kluczową rolę odegrał właśnie Depp. W jaki sposób aktor miał uratować życie Love?

Wiosną i latem ubiegłego roku cały świat żył procesem, jaki aktor Johnny Depp wytoczył swojej byłej żonie, też aktorce, Amber Heard. Depp pozwał byłą małżonkę zniesławienie i żąda od niej 50 mln dolarów zadośćuczynienia. Chodzi o felieton autorstwa Heard, który w 2018 roku ukazał się w “Washington Post”, w którym ta napisała, że była ofiarą przemocy domowej. Choć nazwisko aktora nigdy w nim nie pada, to uważa on, że jego publikacja zniszczyła mu karierę. Depp twierdzi, że to on był ofiarą przemocy w tym związku. Nazywany tak przez niektórych “proces dekady” zakończył się w czerwcu ubiegłego roku - przysięgli orzekli na korzyść aktora, zasądzając na jego rzecz odszkodowanie w wysokości 10 milionów dolarów, jednak zdecydowali oni także, że Johnny również zniesławił Amber w trakcie procesu (a konkretnie jeden z jego adwokatów) i nakazał mu zapłacić byłej żonie 2 miliony dolarów. Ostatecznie para zawarła ugodę, której warunki nie są jednak znane.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Johnny Depp uratował życie Courtney Love?

Głos w tej głośnej sprawie zabrała też Courtney Love. W usuniętych już postach wokalistka, znana przede wszystkim jako liderka zespołu Hole, stwierdziła, że nie chce nikogo publicznie osądzać, ale zdradziła, że w 1995 roku Johnny Depp uratował jej życie przez udzielenie pierwszej pomocy, gdy ta przedawkowała. Love poinformowała też, że Depp troszczył się o jej córkę ze związku z Kurtem Cobainem - Frances Bean, gdy znajdowała się ona pod opieką pracowników socjalnych.

Johnny – kiedy byłam na haju, a Frances musiała przez to znaleźć się pod opieką pracowników socjalnych – napisał do niej czterostronicowy list, którego nigdy mi nie pokazała, na jej 13 urodziny. Zrobił to, choć tak naprawdę nas nie znał. Posyłał też limuzynę do jej szkoły, znowu bez pytania, dla niej i wszystkich jej przyjaciół.

Courtney Love o Amber Heard

Courtney Love wypowiedziała się też na temat drugiej strony konfliktu. Wokalistka stwierdziła, że bardzo dobrze rozumie pozycję Amber Heard, bo wie, jak to jest być “jedną z najbardziej znienawidzonych osób w Ameryce, a nawet na świecie” i to sprzed ery Instagrama i Tik Toka. Love podkreśliła, że nie chce stawać w tym konflikcie po żadnej ze stron, a jej słowa mają na celu jedynie wsparcie osoby, która kiedyś dużo dla niej zrobiła.