Jaki naprawdę jest Johnny Depp? Alice Cooper opowiedział o koledze z zespołu

i

Autor: SEBASTIEN SALOM-GOMIS/AFP/East News Alice Cooper w szczerych słowach o Johnnym Deppie

Jaki naprawdę jest Johnny Depp? Alice Cooper opowiedział, co stało się w Budapeszcie

2023-09-28 13:16

Alice Cooper i Johnny Depp to nie tylko współpracownicy od lat, ale także przyjaciele na co dzień. Jeśli chodzi o osobę aktora i muzyka, w opinii publicznej krążą różne legendy na temat jego natury. A jaki jest Johnny w oczach osoby, z którą spędza z pewnością masę czasu w ramach tras koncertowych?

Johnny Depp to jedna z tych postaci popkultury, które dziś budzą niezwykle skrajne reakcje i emocje. Jedni postrzegają go jako świetnego aktora, prostego, poczciwego człowieka, który mimo sławy był w stanie zachować dozę normalności, inni zaś widzą w nim przemocowca, człowieka zakłamanego, który stosował przemoc wobec byłej partnerki i ma problemy z używkami. Jaki Johnny jest naprawdę, najpewniej nigdy nikt z nas się tego nie dowie - a jak postrzegany jest on przez bliskich mu współpracowników?

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Alice Cooper szczerze o Johnnym Deppie

W wywiadzie dla kanału Studio 10, którego Alice Cooper udzielił przy okazji premiery albumu Road, muzyk postanowił opowiedzieć nieco więcej o swoim koledze z zespołu Hollywood Vampires. Jaki według legendarnego artysty jest Depp? Cooper nie szczędził wobec aktora i muzyka samych dobrych słów.

Alice przyznał, że wie, że na koncertach formacji, to głównie Johnny przyciąga wzrok obecnych na miejscu kobiet, nazwał go przy tym "najsłodszym i najmilszym człowiekiem na świecie". Artysta dodał, że jest on całkowicie przyziemnym facetem, który chętnie rozmawia, nawet z obcymi osobami, a do tego określił go jako "pobożnego chrześcijanina".

Co wydarzyło się w Budapeszcie?

W rozmowie muzyk odniósł się także do głośnych wydarzeń z lipca tego roku. Mowa oczywiście o odwołaniu kilku koncertów Hollywood Vampires, a szczególnie tym w Budapeszcie, przed którym to Depp miał stracić przytomność ze względu na zażycie środków odurzających. Jak to wyglądało od wewnątrz? Według Coopera, Depp zmagał się tego dnia z refluksem i to właśnie z tego powodu występ został odwołany. Muzyk wyśmiał także fakt, iż świat natychmiast obiegły wieści, jakoby "Johnny Depp zmarł". 

Wiemy o tym, że obrazy nas samych są nadmiernie przesadzone. Podczas ostatniej trasy Johnny zachorował, zmagał się z refluksem w Budapeszcie, a następną rzeczą w Internecie była informacja: "Johnny Depp nie żyje". Więc kolejnego na scenie przedstawiłem go jako "Johnny'ego Deppa, którego zdefiniowała śmierć" - powiedział Alice Cooper.