“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - Zygmunt Miłoszewski gościem w kolejnym odcinku!

i

Autor: Materiały prasowe Zygmunt Miłoszewski gościem "Melliny" w Esce Rock

“Mellina” Marcina Mellera w Esce Rock - Zygmunt Miłoszewski gościem trzeciego odcinka!

2023-01-19 20:03

W czwartek 19 stycznia, punktualnie o 19:00, swoją premierę miał trzeci odcinek talk show “Mellina”, prowadzonego przez Marcina Mellera - historyka, dziennikarza i autora książek. Gościem epizodu był Zygmunt Miłoszewski - polski powieściopisarz i publicysta, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych. W rozmowie zdradził co robił na salach sądowych i czym się zajmował, zanim został pisarzem.

Na początku stycznia 2023 roku swoją premierę miał najnowszy projekt Eski Rock. Mowa o wyjątkowym talk show “Mellina”, którego prowadzącym został historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. “Mellina” ma postać projektu multimedialnego, który można oglądać w serwisie YouTube na kanale Eski Rock oraz na stronie internetowej eskarock.pl, jak i słuchać jako podcastu w serwisach streamingowych. Nowy program to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście, bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! Premiera nowego odcinka ma miejsce w każdy czwartek o godzinie 19:00.

Jak powstaje mistrzowska pizza? Wojciech Madyś | Tak trzeba żyć #21 Eska Rock

Zygmunt Miłoszewski gościem trzeciego odcinka “Melliny”!

Gościem trzeciego odcinka “Melliny” był Zygmunt Miłoszewski - wielokrotnie nagradzany i cieszący się ogromną popularnością powieściopisarz i publicysta, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, laureat Paszportu „Polityki” (2014). Miłoszewski zyskał rozpoznawalność jako autor powieści kryminalnych. Karierę zaczynał jako dziennikarz - w 1995 zaczął pracować w „Super Expressie”, dla którego pisał reportaże z sal sądowych. Literacko zadebiutował w 2004 roku opowiadaniem “Historia portfela”, który ukazał się na łamach “Polityki”. Jego wielką pasją jest żeglarstwo. W najnowszym, trzecim już odcinku “Melliny”, Zygmunt Miłoszewski opowiedział o lękach, męskości, kobietach i dlaczego w pewnym wieku facet staje się długodystansowcem. Zdradził także, co robił na salach sądowych i czym zajmował się,  zanim został pisarzem, a także powiedział, dlaczego Bałtyk jest niewdzięczny do żeglowania i czym są "żygliwe" fale.

Zombie - jak dobrze znasz słynne filmy z żywymi trupami" w roli głównej? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jak nazywał się właściciel bogatej plantacji, który chciał doprowadzić do poślubienia Madeleine Short, bohaterki filmu “Białe zombie” (1932) przez uczynienie z kobiety zombie?