Gitarzysta Rammstein pojawił się na lekcji uczniów podstawówki! Rośnie nowe pokolenie fanów zespołu?

i

Autor: Dariusz Lachowski/East News Richard Kruspe zaskoczył uczniów!

Gitarzysta Rammstein pojawił się na lekcji uczniów podstawówki! Rośnie nowe pokolenie fanów zespołu?

2023-01-17 13:07

Na początku października 2022 roku, trzema koncertami w Meksyku, zespół Rammstein zakończył ostatnią część swojej trasy koncertowej. Muzycy przygotowują sie do powrotu, a gitarzyście Richardowi Kruspe, zebrało się na wspominki! Muzyk udostępnił w swoich social mediach nagranie ze swojej wizyty w jednej z meksykańskich szkół!

W 2019 roku zespół Rammstein wyruszył w światową trasę koncertową, promującą jego wydany w tym samym roku album. Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem, nic więc dziwnego, że grupa planowała wrócić do występów w kolejnym roku. Plany te pokrzyżowała pandemia COVID-19, jednak formacja wznowiła trasę w 2022 roku, a w międzyczasie zdążyła wydać kolejną płytę, czyli świetnie przyjęty Zeit. To jednak Rammstein nie wystarczyło - po kilkumiesięcznej przerwie muzycy powrócą na "Rammstein Stadium Tour"! W ramach trasy, legenda industrial metalu zagra w Polsce aż dwa koncerty - 30 i 31 lipca w Chorzowie. 

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Gitarzysta Rammstein pojawił się na lekcji uczniów podstawówki!

Poprzedni etap trasy zakończył się trzema koncertami w Meksyku. To właśnie podczas pobytu w tym miejscu gitarzysta Rammstein, Richard Kruspe, pojawił się na ulicy, by w otoczeniu fanów zagrać klasyczny numer Du Hast. Nagranie cieszyło się dużą popularnością w sieci.

Zobacz także: Richard Kruspe (Rammstein) zaskoczył fanów na ulicy Meksyku! Zobacz wyjątkowe wykonanie "Du Hast"

Muzykowi chyba tęskno za koncertowaniem i Meksykiem! Richard wrzucił w swoje sociale krótkie wideo, przedstawiające go, ubranego w klasyczny, sceniczny strój, podczas wizyty w jednej z meksykańskich szkół podstawowych. Krótkie nagranie pokazuje gitarzystę, uczącego młodych uczniów, jak wymawia się niemieckie słowa "Ja, Nein, Rammstein", a następnie prezentuje klasę, ubraną w koszulki z logo zespołu. Podpis wideo brzmi: "Nie opuszczaj zajęć, nigdy nie wiesz, kto zostanie twoim nauczycielem". Na naszych oczach rośnie właśnie nowe pokolenie fanów Rammstein?