Richard Kruspe (Rammstein) zaskoczył fanów na ulicy Meksyku!

i

Autor: Dariusz Lachowski/East News Zobacz wyjątkowe wykonanie "Du Hast"

Richard Kruspe (Rammstein) zaskoczył fanów na ulicy Meksyku! Zobacz wyjątkowe wykonanie "Du Hast"

2022-10-06 11:13

4 października, występem w Meksyku, zespół Rammstein zakończył tegoroczną część trasy "The Rammstein Stadium Tour". Panowie nie mogli sobie odmówić tego, by spędzić nieco czasu wśród fanów z tej części świata. W centrum miasta zauważony został gitarzysta Richard Kruspe, który w charakterystycznym, scenicznym stroju, zagrał "Du Hast"! W sieci są dostępne nagrania!

W 2018 roku zespół Rammstein oficjalnie ogłosił, że ponownie wyrusza w światową trasę koncertową. Wydarzenie rozpoczęło się w maju 2019 roku, dosłownie kilka dni po premierze płyty Rammstein i cieszyło się tak dużą popularnością, że bardzo szybko zostało przedłużone na następny rok. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa trasa została opóźniona o dwa lata i specjalnie dla fanów... przedłużona o kolejny rok! W ramach "The Europe Stadium Tour" grupa powróci do Polski i to na aż dwa koncerty! Odbędą się one 30 i 31 lipca na chorzowskim Stadionie Śląskim. W sprzedaży wciąż są dostępne bilety - można je zakupić na stronie organizatora.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Richard Kruspe (Rammstein) zaskoczył fanów na ulicy Meksyku

We wtorek 4 października, koncertem w Meksyku, zespół oficjalnie zakończył tegoroczną część trasy, przez najbliższe kilka miesięcy muzycy będą nabierać sił na dalsze koncertowanie. Podczas wizyty w tej części świata Panowie nie mogli odmówić sobie okazji do spędzenia trochę czasu z fanami. Na jednej z ulic w centrum miasta zauważony został gitarzysta Richard Kruspe, który, ubrany w charakterystyczny, sceniczny kostium, zagrał w otoczeniu wielbicieli numer Du HastW sieci znaleźć można bardzo dużo nagrań z tego momentu, pokazują one entuzjastyczne reakcje fanów i świetnie bawiącego się w ich towarzystwie Kruspe - sprawdź!