Margot Robbie zagra Stevie Nicks w filmowej biografii? “Byłoby fajnie”

i

Autor: Richard Milnes/Shutterstock/Rex Features/East News/Rolf Mueller/face to face/face to face aktuell/Reporter Margot Robbie chciałaby zagrać Stevie Nicks

Margot Robbie zagra Stevie Nicks w filmowej biografii? “Byłoby fajnie”

2023-01-24 11:11

Obecnie powstaje coraz więcej produkcji filmowych, będących biografiami największych gwiazd muzyki. Kilka dni temu rozpoczęły się zdjęcia do filmu o życiu Amy Winehouse. Czyżby filmowcy mieli na oku kolejny życiorys, który warto przenieść na wielki ekran, a chętną do zaangażowania się w niego była Margot Robbie?

Stevie Nicks to bez wątpienia jedna z najważniejszych kobiet w rocku. Cały świat zauważył artystkę, gdy dołączyła ona, wraz ze swoim ówczesnym partnerem, Lindey'em Buckinghamem, do zespołu Fleetwood Mac. To właśnie nagrane z ich udziałem albumy Fleetwood Mac Rumours uczyniły z grupy jedną z najważniejszych, jakie funkcjonowały na rynku w latach 70. i 80. To napisany przez Stevie utwór Dreams został pierwszym - i jedynym - numerem jeden na liście amerykańskiego Billboardu w karierze zespołu. W latach 80. artystka rozpoczęła, pełną sukcesów karierę solową, w ramach której wydała już osiem albumów studyjnych, w tym kultowe Bella Donna The Wild Heart. Nie jest żadną tajemnicą, że życie prywatne Stevie obfitowało w różnorodne sytuacje, które stały się przedmiotem komentarzy mediów - problem z używkami, związki artystki, jej małżeństwo, fakt, że nie doczekała się dzieci, a także publicznie przyznanie się do przeprowadzenia aborcji. Artystka wprost mówi jednak o wszystkich swoich doświadczeniach.

Margor Robbie zagra Stevie Nicks?

Nie da się ukryć, że życie i kariera Stevie to niemal gotowy materiał na scenariusz. Czy doczekamy się kiedyś produkcji filmowej o artystce? Nie można tego wykluczyć bioroąc pod uwagę fakt, jak dużą popularnością i jak wielkim uznaniem cieszą się produkcje, przedstawiające biografie największych gwiazd muzyki. Mający swoją premierę w 2022 roku film Elvis zgarnia liczne nagrody, a Austin Butler, wcielający się w "Króla rock and rolla" przedstawiany jest jako główny kandydat do Oscara. 

Margot Robbie, jedna z najpopularniejszych współczesnych aktorek, udzieliła ostatnio wywiady portalowi NME, To właśnie podczas tej rozmowy padło pytanie, w biografii jakiej muzycznej gwiazdy widziałaby się ona w głównej roli. Margot odpowiedziała, że "byłoby bardzo fajnie zagrać Stevie Nicks". Warto pamiętać o tym, że aktorka jest także współzałożycielką firmy producenckiej LuckyChap Entertainment, kto wie, może biografia Stevie Nicks będzie jednym z przyszłych projektów, jakich ta się podejmie?

Najlepsze wokalistki rockowe - zagranica