Margot Robbie ponownie podkreśla, że uwielbia death metal!

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News Margot Robbie jest fanką metalu!

Margot Robbie ponownie podkreśla, że uwielbia death metal!

2023-07-24 9:30

O Margot Robbie mówi obecnie cały świat. Wszystko to oczywiście ze względu na film "Barbie", w którym aktorka wcieliła się w główną rolę najsłynniejszej lalki na świecie. Przy okazji promocji produkcji, gwiazda ponownie podkreśliła swoją miłość do ciężkich brzmień, a szczególnie... death metalu! Jak jej nie uwielbiać?

Margot Robbie to jedna z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych i najpiękniejszych współczesnych aktorek. Choć karierę rozpoczęła w Australii w 2008 roku, to rozgłos zyskała w 2013 roku, gdy po przeprowadzce do Ameryki dostała rolę w głośnej produkcji Wilk z Wall Street. Kolejne lata, to kolejne sukcesy za sprawa ról w takich filmach jak Big Short, Focus, Legion samobójców, Tarzan: Legenda, Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Maria, królowa Szkotów, Gorący temat, Pewnego razu... w Hollywood czy Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn). Obecnie Robbie ma na koncie dwie nominacje do Oscara, a krytycy już wróżą jej kolejną, za rolę w produkcji Barbie, która już cieszy się tytułem najbardziej kasowego filmu tego roku!

Dlaczego scenarzyści strajkują? Chodzi nie tylko o pieniądze! | To Się Kręci #18

Margot Robbie jest wielką fanką metalu!

Okazuje się, że jest coś, czego o Margot Robbie nie wiedzieliśmy! Na początku tego roku, w wywiadzie w ramach programu "The Graham Norton Show" aktorka zdradziła, że jest wielką fanką muzyki metalowej! Margot powiedziała, że jako nastolatka była gotką, malowała włosy na czarno, obcinała je żyletką i zasłuchiwała się przede wszystkim w heavy metalu. Robbie nie porzuciła swojej pasji do tego gatunku, powiedziała także, że nigdy nie spotkała tak wiele życzliwych jej osób, jak na koncercie zespołu Slipknot. Z tego wyznania szydziła, także obecna w programie, aktorka Cate Blanchett, za co spotkała ją ostra krytyka ze strony internautów.

Margot Robbie ponownie o swojej pasji do metalu!

Teraz, przy okazji promocji Barbie, Margot ponownie poruszyła temat ciężkich brzmień. Aktorka w wywiadzie dla "Rolling Stone" wspomniała, że w pewnym momencie swojego życia miała ogromną fazę na muzykę... death metalową! Robbie zaznacza, że w różnych okresach fascynowały ją różne gatunki, artyści, artystki i zespoły - swego czasu zapałała tak ogromną miłością do muzyki Beach Boys, że całkowicie odmawiała słuchania The Beatles!