KK's Priest

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mind Art Visual

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

KK's Priest zagra w Polsce w 2024 roku! Znamy supporty!

2024-03-08 12:44

Już latem na jednym koncercie w Polsce wystąpi formacja, na czele której stoją dwaj byli muzycy Judas Priest - gitarzysta K.K. Downing oraz wokalista Tim "Ripper" Owens. Grupa promować będzie swój najnowszy, świetnie przyjęty album "The Sinner Rides Again". Bilety właśnie trafiły do sprzedaży! We wrocławskim A2 zespół zaprezentuje się w doborowym towarzystwie!

Zespół KK’S PRIEST to potężne heavy metalowe połączenie byłych muzyków kultowego Judas Priest: zdobywcy nagrody Grammy - K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) oraz A.J. Millsa (gitara), Tony’ego Newtona (bas) i Seana Elga (perkusja).

K.K. Downing z Judas Piest rozstał się w 2011 roku po ponad 40 latach współpracy. W 2020 roku założył grupę KK's Priest, z którą zadebiutował w kolejnym roku za sprawą krążka "Sermons of the Sinner". We wrześniu zeszłego roku ukazał się najnowszy, drugi już w dorobku formacji album, “The Sinner Rides Again”. Krążek zyskał bardzo dobre recenzje na całym świecie: „’The Sinner Rides Again’ to absolutnie porywająca metalowa płyta z ogromną, błyskotliwą produkcją i utworami, które tryskają pasją i intensywnością” – pisze Blabbermouth, a Metal Hammer UK wychwala krążek jako „…czerpiący z pulsującej energii klasycznego heavy metalu, rodem z 1983 roku.” Album zawiera dziewięć utworów wyprodukowanych i napisanych przez K.K. Downinga, a całość zmiksowana/zmasterowana została przez Jacoba Hansena. W marcu formacja promować będzie ten krążek na trasie w USA, a następnie wystąpi na największych europejskich festiwalach.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

KK'S Priest w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

Grupa zachwyca swoją rewelacyjną formą koncertową, o czym przekonać będzie można się już lipcu, kiedy zespół zagra we wrocławskim klubie A2.

KK'S PRIEST+ support

  • 13.07.2024 - Wrocław, A2
  • Otwarcie bramek: 19:00
  • Start: 20:00
  • Ceny biletów: 280 zł (przedsprzedaż) / 310 zł (w dniu koncertu) - dostępne w sprzedaży TU.

Organizator Metal Mind Productions.

KK'S Priest zagra we Wrocławiu - oto supporty!

W roli supportów wystąpią dwie formacje: DIETH oraz POPIÓR.

Death/ thrash metalowy projekt DIETH tworzy trójka doskonałych muzyków: basista David Ellefson (ex-Megadeth), szwedzki gitarzysta i wokalista Guilherme Miranda (ex-Entombed A.D.) oraz perkusista Michał Łysejko (ex-Decapitated). Grupa zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku za sprawą płyty “To Hell And Back”.

Popiór to formacja, która powstała w 2022 roku z inicjatywy byłych muzyków grupy KAT & Roman Kostrzewski, Jacka Hiro i Jacka Nowaka, a skład zespołu uzupełniony został przez wokalistę Chrisa Hoflera i basistę Grzegorza Feliksa. W październiku ukazał się debiutancki album grupy – „Pomarlisko", który zawiera osiem kompozycji w stylu, jaki fani znają z twórczości zespołu Kat & Roman Kostrzewski. Na swój wrocławski występ Popiór już zapowiada przygotowanie specjalnego setu koncertowego!