KK's Priest

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Mind Art Visual

KK's Priest z nowym teledyskiem! Zespół pojawi się w Polsce w tym roku!

2024-03-06 15:41

Oczekiwanie dobiega końca! KK’S PRIEST – z udziałem byłego członka Judas Priest oraz zdobywcy nagrody GRAMMY K.K. Downinga (gitara) i Tima „Rippera” Owensa (wokal) – jutro rozpocznie swoją pierwszą trasę koncertową po USA wyprzedanym koncertem w Fort Lauderdale na Florydzie. W USA zespół wspiera formacja Guns i BURNING WITCHES.

Aby uczcić rozpoczęcie trasy koncertowej, KK'S PRIEST wypuściło nowy, mroczny teledysk do utworu „Keeper Of The Graves”. Ten pełen energii numer daje przedsmak tego, czego fani mogą spodziewać się na scenie!

W maju KK’S PRIEST rozpocznie swoją pierwszą w historii headlinerską trasę koncertową w Europie, zespół pojawi się także na letnich festiwalach, w tym na legendarnym Wacken Open Air!

K.K. Downing mówi:

Strażnik Grobów jest obrońcą, strażnikiem i stróżem wszystkich zmarłych. Ta ponadczasowa istota przez wiele stuleci toczyła wiele bitew z rabusiami, którzy chcą żerować na duszach pochowanych. Ale niestety nieuniknione jest, że pewnego dnia pocałunek Judasza wyląduje na jego ustach, a zimna stal złych ludzi przeniknie do serca i doprowadzi do jego śmierci. Kiedy księżyc zmieni kolor na czerwony, nikt nie zostanie zbawiony. Kto pomści Strażnika Grobow?

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

We wrześniu ubiegłego roku KK’S PRIEST zaprezentował swój porywający drugi już album, “The Sinner Rides Again”, który zebrał entuzjastyczne recenzje. Blabbermouth nazwał go „absolutnie porywającą metalową płytą”, podczas gdy Paste stwierdził: „… z całym szacunkiem dla Roba Halforda i spółki, nic, co wyprodukowali w ostatnich latach, nie jest tak dynamiczne i ciężkie jak materiał, który nagrał ich były gitarzysta ze swoim projektem KK'S PRIEST.” Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy albumów Hard Music w USA, na trzecim miejscu na liście Top New Artist Albums i na szóstym miejscu na liście Current Rock Albums, a także osiągnął kilka wysokich miejsc na listach przebojów w Europie.

Na “The Sinner Rides Again” zespół podwaja siłę melodii swojego debiutu – który Metal Hammer UK nazwał „niezwykle przyjemnym”, a Metal Injection określił jako „chwytliwy z mnóstwem gitarowych czarów”. “The Sinner Rides Again” zawiera dziewięć utworów czystego piekielnego ognia, które wyprodukowane i napisane zostały przez Downinga, a zmiksowane/zmasterowane zostały przez Jacoba Hansena. Nowy album jest wezwaniem do klasyki, a jednocześnie z pełną mocą wybiega w przyszłość, w wykonaniu kilku najważniejszych wykonawców heavy metalowych.

KK's Priest w Polsce w 2024 roku!

Już 13 lipca na jednym koncercie w Polsce we wrocławskim klubie A2 wystąpi formacja, na czele której stoją dwaj byli muzycy Judas Priest! Grupa promować będzie swój najnowszy, świetnie przyjęty album "The Sinner Rides Again".

Ceny biletów: 280 zł (przedsprzedaż) / 310 zł (w dniu koncertu).

Paweł Krawczyk z HEY, o dźwiękach, które towarzyszą muzykowi w trasie. KAWAŁKI MOJEGO ŻYCIA