Jamie Lee Curtis chce koncertów, które odbywałyby się... po południu! U2, Coldplay i Bruce Springsteen o 13:00!

i

Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News/Invision/Invision/East News Słynna aktorka chce koncertów we wcześniejszych godzinach

Jamie Lee Curtis chce koncertów, które odbywałyby się... po południu! "U2, Coldplay i Bruce Springsteen o 14:00!

2023-03-09 10:53

Przyjęło się, że koncerty odbywają się w godzinach wieczornych, niekiedy kończąc się w porze nocnej. Wygląda na to, że może to stanowić pewną formę wykluczenia osób, które o tej porze dnia nie mają już tak dużo siły. Kwestię tę poruszyła Jamie Lee Curtis - słynna aktorka wprost powiedziała, że chciałaby, by koncerty odbywały się także we wcześniejszych porach!

Jamie Lee Curtis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Pochodzi ona ze słynnej aktorskiej rodziny - jej matką była Janet Leigh, znana z filmu Psychoza, ojcem zaś Tony Curtis, który pojawił się w produkcji Pół żartem, pół serio. Karierę rozpoczęła w 1978 roku, kiedy to pojawiła się w horrorze Halloween. Produkcja odniosła bardzo duży sukces, a Curtis powracała do roli Laurie Strode w kolejnych latach. Udział w filmie Nieoczekiwana zmiana miejsc pozwolił jej pozbyć się łatki "Królowej horrorów" i zapewnił BAFTĘ dla Najlepszej aktorki drugoplanowej. Obecnie Jamie Lee Curtis ma szansę na zdobycie Oscara dla Najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w bijących rekordy popularności filmie Wszystko wszędzie naraz. 

Jamie Lee Curtis chciałaby wcześniejszych koncertów!

Aktorka słynie nie tylko ze swoich ról, ale także otwartych i szczerych wypowiedzi. Ty, razem Jamie Lee Curtis wyraziła swoje zdanie na temat koncertów! Aktorka stwierdziła, że... bardzo by chciała, by największe światowe gwiazdy grały koncerty we wcześniejszych, najlepiej popołudniowych porach! W wywiadzie dla "The Hollywood Reporter" na czerwonych dywanie, Curtis wezwała U2, Bruce'a Springsteena, Coldplay i innych artystów do rozważenia tej propozycji. Aktorka zwróciła uwagę, że część fanów muzyki jest już w wieku, który w jakiś sposób uniemożliwia im udział w występach, które przeciągają się do późnych godzin nocnych. Słowa aktorki spotkały się ze skrajnymi reakcjami - jedni przyznają jej rację, inni twierdzą, że nie może ustawiać sobie świata pod własne upodobania.

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

U2, zagrajcie o poranku. Coldplay, wystąpcie rano. Co powiesz na koncert o dwunastej w południe, Coldplay? Bruce Springsteen, wystąp o poranku. Jesteś stary. Dlaczego nie pozwalasz mi przyjść zobaczyć się z tobą, Bruce Springsteen, w "czasach twojej chwały" – gra słów zamierzona – i wystąpić w południe, na przykład o trzynastej?  O czternastej. W godzinach porannych, o czternastej – teatr w Nowym Jorku, o czternastej. Przyjdę, by wysłuchać twojego pięciogodzinnego koncertu, Bruce, o drugiej, a potem wrócę do domu i będę w łóżku o 19:30 - powiedziała Jamie Lee Curtis podczas rozmowy z fotoreporterem.