Fall Out Boy planuje rychły powrót? Do sieci trafił fragment nowego kawałka!

i

Autor: MAURO PIMENTEL/AFP/East News Fall Out Boy wyda nową płytę w 2023 roku?

Fall Out Boy planuje rychły powrót? Do sieci trafił fragment nowego kawałka!

2022-12-28 9:47

Za chwilę minie pięć lat od premiery ostatniego albumu kapeli Fall Out Boy. Dla fanów tej formacji mamy dobre wieści - wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy mogli cieszyć się zupełnie nowym wydawnictwem grupy! Czego można się po nim spodziewać? Podpowiada nam to krótki fragment zupełnie nowego kawałka, który trafił już do sieci!

Zespół Fall Out Boy został założony w 2001 roku na przedmieściach Chicago. Już dwa lata później ukazał się debiutancki album kapeli, “Take This to Your Grave”, który odniósł duży sukces w podziemiach i dziś wskazywany jest jako jeden z najbardziej wpływowych pop punkowych krążków lat 2000. W 2005 roku na rynku ukazał się album “From Under the Cork Tree”, który zapewnił zespołowi ogromny sukces komercyjny oraz nominację do nagrody Grammy. Tym samym śladem poszedł wydany dwa lata później “Infinity on High”, z którego pochodzą ogromne przeboje “This Ain't a Scene, It's an Arms Race” i “Thnks fr th Mmrs”. Aktualnie zespół ma na koncie siedem albumów studyjnych, z czego ostatni, zatytułowany “Mania”, ukazał się w 2018 roku.

Fall Out Boy planuje rychły powrót?

Dokładnie 19 stycznia 2023 roku minie pięć lat od premiery wspomnianego krążka. Fani Fall Out Boy nie ukrywają, że mają już troszkę dość tych oczekiwań i bardzo liczą na nowości. Wszystko wskazuje na to, że ich pragnienia zostaną spełnione!

Na początku grudnia w rodzinnym mieście członków grupy pojawiły się plakaty i ogłoszenia w lokalnych gazetach, wskazujące, że nadchodzi “FOB8”. Całość zaś była opatrzona hasłem “If you build it, they will come” z filmu “Pole marzeń” z 1989 roku. 26 grudnia zaś na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube znalazł się krótki, trwający niecałe dwie minuty, filmik, zatytułowany “A Claymation Fall Out Boy Celebration”. To właśnie na jego zakończeniu słychać króciutki fragment  niepublikowanego dotąd numeru, który fani określają mianem “Celebration”. Wielbiciele Fall Out Boy nie ukrywają satysfakcji, gdyż kawałek ten przypomina im brzmienie debiutanckiej płyty zespołu.

Simple Plan wraca do Europy. Chuck Comeau w Esce Rock