Eddie Vedder (Pearl Jam) i Stevie Nicks w duecie!

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News Gwiazdy wykonały wspólnie kultowy numer!

Eddie Vedder (Pearl Jam) i Stevie Nicks w duecie! Gwiazdy wykonały wspólnie kultowy numer!

2022-10-03 10:38

W dniach 30 września-2 października odbył się Ohana Music Festival. Jednymi z gwiazd imprezy byli Stevie Nicks i Eddie Vedder - artystka i muzyk postanowili połączyć siły, by wspólnie wykonać jeden z największych hitów znanej z działalności w zespole Fleetwood Mac wokalistki. Jak ta dwójka brzmi razem? Sprawdź nagranie!

Stevie Nicks znana jest przede wszystkim z działalności w zespole Fleetwood Mac, jednak pod koniec lat 70. artystka rozpoczęła karierę solową. W 1981 roku ukazał się jej debiutancki album studyjny, zatytułowany Bella Donna. To właśnie z niego pochodzą kultowe numery: Edge of Seventeen, After the Glitter Fades, Leather and Lace, nagrany w duecie z Donem Henley'em, perkusistą i wokalistą grupy Eagles oraz Stop Draggin' My Heart Around, w którym zaśpiewał Tom Petty. Krążek osiągnął ogromny sukces krytyczny i komercyjny, docierając do pierwszego miejsca listy Billboard 200 i na stałe wszedł do kanonu. Jednym z najbardziej znanych utworów z płyty jest duet z Tomem Pettym, który znalazł się w Top 3 listy Billboard Hot 100. Legendarny muzyk zmarł pięć lat temu, nigdy już więc nie dojdzie do ponownego połączenia tej dwójki na scenie, jednak w otoczeniu Stevie jest bardzo dużo artystów, którzy chętnie zastąpią Petty'ego.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Stevie Nicks i Eddie Vedder w duecie

Artystka i Eddie Vedder byli jednymi z gwiazd Ohana Music Festival i ku uciesze uczestników wydarzenia, zdecydowali się połączyć siły! Muzyk dołączył do Stevie podczas jej setu, by móc wspólnie wykonać właśnie Stop Draggin' My Heart Around. Jak prezentuje się ten duet? Sprawdź wideo!