Def Leppard i Mötley Crüe zagrają w Krakowie w 2023 roku - bilety. Ceny wejściówek dosłownie POWALAJĄ

i

Autor: Materiały prasowe Ile kosztują bilety na koncert Def Leppard i Mötley Crüe

Def Leppard i Mötley Crüe zagrają w Krakowie w 2023 roku - bilety. Ceny wejściówek dosłownie POWALAJĄ

2022-10-27 11:38

Już w piątek 28 października rusza sprzedaż biletów na nadchodzący koncert prawdziwych legend glam metalu - Def Leppard i Mötley Crüe. Zespoły zagrają w krakowskiej TAURON Arenie już pod koniec maja przyszłego roku. Fani zastanawiali się, ile mogą kosztować wejściówki na występ - okazuje się, że dość sporo.

W 2015 roku zespół Mötley Crüe zakończył swoją, wtedy określaną jako, ostatnią trasę koncertową. Jednak już cztery lata później grupa ogłosiła, że połączyła siły z inną legendą glam metalu, zespołem Def Leppard, z którą wyruszy we wspólną trasę koncertową. The Stadium Tour miała się odbyć latem 2020 roku, jednak ze względu na pandemię COVID-19 została przeniesiona najpierw na 2021, a następnie na 2022 rok. Formacje wyruszyły w trasę, w której towarzyszyli im goście specjalni - Poison i Joan Jett & the Blackhearts w tym roku. Jeszcze w trakcie trwania serii koncertów pojawiły się plotki, że całość zostanie przedłużona na kolejny rok, a zespoły zawitają do Europy i pozostałych części świata. Pogłoski te okazały się być prawdą - 20 października oficjalnie podano daty kolejnych koncertów grupy, w tym występu w Polsce.

Def Leppard i Mötley Crüe - ceny biletów na koncert - fani są w szoku!

Mötley Crüe i Def Leppard zagrają w naszym kraju, dokładnie w krakowskiej TAURON Arenie 31 maja 2023 roku. Przedsprzedaż biletów na wydarzenie wystartowała w czwartek 27 października, dzięki czemu poznaliśmy ceny wejściówek.

Już od dłuższego czasu mówi się o tym, że bilety na koncerty są coraz droższe, jednak ceny wejściówek na koncert legend glam metalu dosłownie zaszokowały fanów. Bilety na krakowski koncert wahają się od 405 do nawet ponad tysiąca złotych! Wielbiciele grup nie kryją oburzenia w komentarzach w sieci, zwracając przy tym uwagę, że na płycie dostępne są jedynie miejsca siedzące. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek 28 października o godzinie 10:00.

Depeche Mode na dwóch koncertach w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe