BOKKA i Tides From Nebula na wspólnej trasie! Start wydarzenia

i

Autor: Materiały prasowe BOKKA i Tides From Nebula na wspólnej trasie! Start wydarzenia

BOKKA i Tides From Nebula na wspólnej trasie! Start wydarzenia

2023-11-10 15:19

Zespoły BOKKA i Tides from Nebula szykują się do niezwykłego muzycznego spotkania na scenie. Wspólna trasa rozpoczyna się już 10 listopada we Wrocławiu i obejmie wiele miast w Polsce. To wyjątkowa okazja dla fanów obu zespołów, by doświadczyć połącznia ich muzycznych światów. Dodatkowo, muzycy obu grup uczczą tę wyjątkową trasę premierową muzyką: Tides from Nebula wydało nowy singiel „The Haunting", a BOKKA album "BOKKA HITS 10" z okazji swoich 10 lat istnienia.

Tides From Nebula to znany zespół, który od ponad 15 lat kreuje muzykę instrumentalną, łączącą elementy rocka, progresywnego rocka i post-rocka. Formacja powstała w 2008 roku w Warszawie i przez lata zdobyła liczne uznanie wśród miłośników dźwiękowych pejzaży i emocjonalnych podróży. Chociaż w składzie zespołu doszło do zmian, a obecnie działa jako trio, to wciąż zachowuje swoje unikalne brzmienie. Nowy singiel "The Haunting" kontynuuje charakterystyczny styl Tides From Nebula, który przyciąga słuchaczy i wprowadza ich w hipnotyczny nastrój. Utwór jest doskonałym przykładem muzycznego rzemiosła zespołu i jego zdolności do tworzenia dźwiękowych opowieści.

Najsłynniejsze antywojenne protest songi / Eska Rock

10-lecie zespołu BOKKA

W tym roku BOKKA postanowiła uczcić swoje 10 urodziny tworząc specjalne wydawnictwo z udziałem 10 gości. Zespół postawił na autorską selekcję zapraszając artystów, których talent robi na nich ogromne wrażenie.

BOKKA zaskakuje swoim nieszablonowym podejściem do wizerunku, żywiołowymi koncertami, woltami stylistycznymi - od nostalgicznego debiutu zauważonego przez Pitchfork, poprzez energetyczny album “Don’t Kiss And Tell”, kosmiczny “Life On Planet B”, na apokaliptycznym “Blood Moon” kończąc. Zespół ma na koncie również 3 nominacje do Fryderyków, a jego twórczość polecało wiele zagranicznych mediów.

Trasa koncertowa "BOKKA HITS 10" to okazja dla fanów zespołu, by świętować razem z nimi 10-lecie i doświadczyć ich energetycznych występów na żywo. BOKKA znana jest z niezapomnianych koncertów, które łączą muzykę i wizualizacje, tworząc niepowtarzalne widowisko.

Daty koncertów

  • 10.11 Wrocław, Zaklęte Rewiry
  • 12.11 Gdynia, Klub Muzyczny Ucho
  • 16.11 Katowice, P23 Katowice
  • 23.11 Łódź, Klub Wytwórnia
  • 24.11 Szczecin, GOKIS Przecław
  • 25.11 Poznań, CK Zamek
  • 07.12 Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt
  • 08.12 Warszawa, Progresja (XX-lecie klubu)
  • 09.12 Białystok, Zmiana Klimatu

Bilety dostępne na Eventim.