Blondie coverem The Doors zapowiadają nowy box - data premiery i pozostałe szczegóły Blondie: Against the Odds 1974-1982

i

Autor: 0000554/Reporter Nowe wydawnictwo od Blondie

Blondie coverem The Doors zapowiadają nowy box - data premiery i pozostałe szczegóły "Blondie: Against the Odds 1974-1982"

2022-06-09 15:14

Legenda amerykańskiej sceny lat ‘70 - zespół Blondie - zapowiedziała nowe wydawnictwo. Jeszcze w wakacje ukaże się najnowszy box grupy! Wydawnictwo “Blondie: Against the Odds 1974-1982” to prawdziwa gratka dla fanów zespołu - sprawdźcie, co konkretnie znajdzie w zestawie i kiedy trafi ono do sprzedaży. Posłuchajcie też zapowiadającego wydawnictwo coveru klasycznej piosenki zespołu The Doors w wykonaniu Debbie Harry.

Zespół Blondie powstał w 1974 roku w Nowym Jorku i był pionierem tamtejszej sceny new wave. Co ciekawe, kapela wzięła swoją nazwę od przezwiska wokalistki i liderki grupy - Debbie Harry. Grupa wydała w sumie jedenaście albumów studyjnych, w tym uchodzące dziś za kultowe Parallel Lines, Eat to the Beat, Autoamerican i No Exit. Do ich największych hitów zalicza się takie numery jak Denis, Heart of Glass, One Way or Another, Dreaming, Call Me, The Tide Is High, Atomic czy Maria. Ostatni album zespołu, zatytułowany Pollinator, ukazał się pięć lat temu - to z tej płyty pochodzi numer Doom or Destiny, nagrany z gościnnym udziałem Joan Jett.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

"Blondie: Against the Odds 1974-1982" - zespół zapowiedział premierę nowego boxu

8 czerwca zespół zapowiedział premierę najnowszego boxu. Zestaw skupi się na pierwszych ośmiu latach działalności grupy, a w jego skład wejdą nowe wersje sześciu pierwszych albumów studyjnych grupy, które zostały zremasterowane i wytłoczone na vinylu. Kolekcja "Blondie: Against the Odds 1974-1982" zawierać będzie też dema i alternatywne wersje piosenek, w tym aż 36 nigdy wcześniej nie wydanych, nagrania ze studia, wcześniej nie publikowane zdjęcia, notatki i komentarze członków grupy. Box trafi do sprzedaży 26 sierpnia

Blondie coverują The Doors

Najnowszy projekt grupy zapowiada zupełnie wyjątkowa wersja klasycznego utworu grupy The Doors. Kompozycja Moonlight Drive w wykonaniu Debbie Harry zyskała zupełnie nowy, punkowy charakter - posłuchajcie!

Sonda
Jesteś fanem/fanką zespołu Blondie