Disney

i

Autor: Materiały prasowe Disney

Krzysztof Zalewski w specjalnym projekcie na start Disney+! Na czym polega jego MISJA?

2022-06-09 11:33

Krzysztof Zalewski zmierzy się z legendą The Beatles! Disney przygotował dla nas nie lada niespodziankę z okazji startu platformy Disney+ w Polsce. Ujawniamy szczegóły.

Start platformy Disney+ w Polsce to wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników popkultury. Disney zadbał jednak i o tych, którzy pasjonują się muzyką. Słynny polski wokalista Krzysztof Zalewski wziął bowiem udział w ambitnym i obiecującym projekcie, który umili nam powitanie Disney+ w naszym kraju. Misja jest odważna i powinna zainteresować wszystkich, a w szczególności wielbicieli Krzysztofa Zalewskiego i... zespołu The Beatles.

Krzysztof Zalewski w specjalnym projekcie na start Disney+

Krzysztof Zalewski spełnił swoją dziecięcą fantazję i zebrał własną "supergrupę", która zmierzy się z legendą The Beatles - jednego z największych zespołów w historii muzyki i prawdziwej kulturowej ikony. W skład ekipy wchodzą: Krzysztof Zalewski, Kev Fox, Emade, Tomek Ziętek i Smolik. Ich misją będzie odwzorowanie legendarnego (i ostatniego) koncertu grupy The Beatles z 1969 roku, który odbył się na dachu siedziby Apple Corps w Londynie. Czy chłopakom uda się zdać egzamin z "beatlesologii" i zachwycić fanów własnym wykonaniem ikonicznych utworów zespołu? Przekonamy się!

Rezultat ich zmagań możecie zobaczyć w specjalnym materiale wideo przygotowanym na start Disney+, który znajdziecie pod tym linkiem. Ponadto, 13 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert supergrupy Krzysztofa Zalewskiego, który będzie można zobaczyć w mediach społecznościowych Zalewskiego https://fb.watch/dxhxEhKPAi/.

The Beatles: Get Back - dokument Disney +

Na fanów The Beatles czeka jeszcze jedna niespodzianka. Peter Jackson przygotował bowiem dokument zatytułowany "The Beatles: Get Back". Film trzykrotnego zdobywcy Oscara zabiera w podróż w czasie do kameralnych sesji nagraniowych w przełomowym momencie dla świata muzyki. "The Beatles: Get Back" zapowiadany jest jako wyraz ciepła, braterstwa i kreatywnego geniuszu, który na zawsze zdefiniował dorobek tego legendarnego muzycznego kwartetu. Ujęcia pochodzą ze stycznia 1969 roku, a film zmontowany został z ponad 60 godzin niepokazywanego dotąd materiału (nakręconego przez Michaela Lindsaya-Hogga) i z ponad 150 godzin niewydanych dotąd i wspaniale odrestaurowanych nagrań.