Letnie miejscówki 2021

i

Autor: ADAM BYSIEK / Radio ESKA Letnie miejscówki 2021

W weekend idę na imprezę - te letnie miejscówki już działają!

2021-05-20 13:03

Weekend zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim coraz mniej odległe staja się imprezowe plany na najbliższe dni. W związku z decyzja podjętą przez polski rząd, ogródki lokali gastronomicznych już działają, a przy stolikach na zewnątrz barów i restauracji nadal ciężko jest znaleźć jakiekolwiek wolne miejsce. Sprawdziliśmy, które miejsca na ogół kojarzone z latem, imprezami i chilloutem już działają!

Wiosna w pełni, a za oknami często ponad 20 stopni! To idealna pogoda na to by spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. Z takiego założenia wychodzą nie tylko sami imprezowicze, ale przede wszystkim poszkodowani przez restrykcje restauratorzy i właściciele gastro biznesów w całym kraju.

Warszawa - letnie miejscówki już otwarte!

Warszawa, tu letnie miejscówki są już otwarte! Z cała pewnością do najpopularniejszych i już działających miejsc w stolicy należą lokale usytuowane wzdłuż linii brzegowej przecinającej miasto Wisły. Tutaj od wczesnych godzin popołudniowych dosłownie roi się od imprez. Decydując się na spędzenie czasu w tych okolicach nie będziecie mieli problemu z tym by posłuchać małych koncertów na barce zacumowanej przy tak zwanych schodkach, ale tez po drodze zjecie pizzę chociażby w restauracji Zachodni Brzeg z bajkowym widokiem na Most Poniatowskiego lub wypijecie drinka w przydrożnym barze.

Paznokcie na lato 2020 - trendy, wzory, kolory

Oczywiście wiosna i imprezy to nie tylko Warszawa, ale tęż inne miasta. Sprawdziliśmy gdzie warto wpaść będąc i mieszkając w innych miastach niż stolica Polski.

Poznań, Kraków, Trójmiasto - letnie miejscówki 2021

Poznań, Kraków, Trójmiasto - letnie miejscówki 2021. Takich informacji najczęściej szukają ci, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Będąc w Stolicy wielkopolski wręcz należy odwiedzić Nocny Targ Towarzyski - miejsce tętniące życiem, prawdziwą mekkę dla imprezowiczów. oprócz tego Poznań ma Wam do zaoferowania tak zwane kontenery, czyli KontenerART - to tutaj na swoje koncerty zapraszają gwiazdy. Przepiękna sztuczna plaża nad Wartą oraz muzyka na żywo połączona z jedzeniem i dobrym drinkiem jest świetnym pomysłem na weekend. W Krakowie otwarły się właśnie barki i restauracje na wodzie! te są zacumowane na wysokości Wawelu, a na pokładzie wielu z nich odbywają się cykliczne muzyczne eventy. Bogate jest tu również zaplecze gastronomiczne, a to gwarantuje zabawę do białego rana! Sporo dzieje się w wakacyjnej stolicy Polski, czyli Trójmiejście. Od dziesiątek lokali na sopockim Monciaku po beach bary z muzyka elektroniczną na żywo, po nowoczesne restauracje w okolicach hotelu Radisson w Gdańsku - jest w czym wybierać! Koniecznie sprawdzajcie pogodę na bieżąco i do dzieła!

Sonda
Lato w plenerze 2021 - wybierasz się w tym roku?