Vans powraca do kolekcji Upside Down, aby uczcić serial Netlixa „Stranger Things”

i

Autor: Materiały prasowe

Vans powraca do kolekcji Upside Down, aby uczcić serial Netlixa „Stranger Things”

2022-08-19 14:16

Kompleksowa gama obuwia, odzieży i akcesoriów od stóp do głów pozwoli na nowo przeżyć przygody 4. sezonu serii.

Vans, oryginalna marka sportowa, celebruje twórczą ekspresję i kulturę młodzieżową poprzez swoją kolekcję obuwia, odzieży i akcesoriów inspirowanych wybrykami i przygodami bohaterów czwartego sezonu serialu Netflixa „Stranger Things”. Części 1 i 2 czwartego sezonu „Stranger Things” są obecnie dostępne na całym świecie w serwisie Netflix.   

Vans x Stranger Things 4 powołuje do życia wyimaginowany świat słynnej serii Netflixa. Fani mogą teraz po raz pierwszy ożywić własną wyobraźnię science-fiction dzięki ekskluzywnym grafikom nawiązującym do serialu „Stranger Things”, które mogą znaleźć się na produktach Vans Customs, zarówno w przypadku obuwia, jak i odzieży. Aby rozpocząć projektowanie, odwiedź stronę Customizer pod adresem Vans.com/Customs.

Vans powraca do kolekcji Upside Down, aby uczcić serial Netlixa „Stranger Things”

i

Autor: Materiały prasowe

W nadchodzącej kolekcji Vans x Stranger Things 4 przedstawia klasykę w nowej odsłonie z grafikami i nostalgicznymi akcentami związanymi z serialem.

Kluczowym elementem asortymentu obuwia jest model Sk8-Hi Reissue, kompletnie zanurzony na Drugiej Stronie, z włochatą zamszową cholewką, nadrukami winorośli o wysokiej gęstości, odblaskowym sitodrukiem Demogorgona oraz kryształkową podeszwą zewnętrzną, „przeżutą” ostrymi zębami stwora. Model Hellfire Club Style 36 jest przeznaczony wyłącznie dla inicjatorów piekielnego klubu. Ma czarno-czerwoną płócienną cholewkę z nadrukami z efektem spękania, ozdobioną czaszkami, siekierami i shurikenami z Dungeons & Dragons na znoszonej i zabazgranej podeszwie zewnętrznej. Surfer Boy Pizza prezentuje się na modelu Vans Authentic w kontrastowej kolorystyce czarno-białej i czerwono-białej ze wzorem checkerboard, ozdobionej bazgrołami pizzy i motywami z kreskówek.   

Vans powraca do kolekcji Upside Down, aby uczcić serial Netlixa „Stranger Things”

i

Autor: Materiały prasowe

Oprócz obuwia, Vans x Stranger Things nawiązuje też do tego kultowego serialu w kolekcji odzieży i akcesoriów, na czele z kurtką z motywem Hellfire Club wykonaną ze sztywnego, czarnego jeansu z efektem over-dye. Komplet tkanej koszuli obozowej i szortów zabierze Cię na inspirowaną latami 80. wycieczkę do Echo Beach z powtarzającym się wzorem na całości i tekstem o treści „Off the Wall / Upside Down”. Graficzne koszulki to spojrzenie na dziedzictwo Vans przez pryzmat serialu Stranger Things. Widać to dobrze dzięki grafice z plakatem surfingowym w stylu vintage z Demogorgonami na brzegu i przewrotnemu sloganowi „Man, I Need Vans”.

Kolekcja obejmuje również chłopięce i dziecięce rozmiary z modelem Sk8-Hi Zip dla dzieci starszych i młodszych oraz koszulki z logo Vans x Stranger Things i zdjęciem postaci Jima Hoppera.

Kolekcja Vans x Stranger Things S4 będzie przeznaczona wyłącznie dla członków rodziny Vans od 23 sierpnia, a następnie od 26 sierpnia 2022 roku pojawi się w sklepach Vans i na stronie Vans.eu.