Anderson .Paak  w kampanii “Classic Since Forever”

i

Autor: Materiały prasowe VANS

Anderson .Paak celebruje najbardziej ikoniczne modele obuwia Vans w kampanii “Classic Since Forever”

2022-08-05 14:19

Globalny Ambasador muzyczny Vans ukazuje swoją miłość do najbardziej ikonicznych modeli marki, co zostało uchwycone w wideo i w lookbooku.

Anderson .Paak posiada głęboką wiedzę (i uznanie dla) klasyków. Niezależnie od tego, czy jest to tworzenie muzyki, czy jego kolekcja “Vanderson” z Vans, projekty Andersona .Paaka oddają hołd ikonom przeszłości łącząc naukę wyniesioną z przeszłości z unikalnymi metodami twórczej ekspresji. Połączenie w taki sposób przeszłości i teraźniejszości to nie lada wyzwanie, a ośmiokrotny zdobywca nagrody Grammy i globalny ambasador muzyczny Vans robi to w niezwykle gustowny i wyjątkowy sposób.

Anderson .Paak jest w każdym stopniu “Off the Wall”, a jego bezgraniczna kreatywność i zabawna, buntownicza dusza są podkreślone w nowej kampanii “Classic Since Forever”.

Anderson .Paak  w kampanii “Classic Since Forever”

i

Autor: Materiały prasowe VANS

W 2007 roku, .Paak, wtedy ambitny 21-latek opuścił swoje rodzinne miasto Oxnard w Kalifornii i udał się do Hollywood, aby zapisać się do szkoły perkusyjnej. Potrzebował pracy, która pomogłaby mu opłacić czesne i znalazł ją jako sprzedawca w sklepie Vans w dzielnicy Canoga Park, w Los Angeles. Teraz, po 15 latach pełnego poświęcenia się życiu w muzyce i dołączeniu do rodziny Vans, osiągna najwyższy poziom muzycznego sukcesu.  

Nawet po jedenastu nominacjach Grammy i ośmiu zwycięstwach, .Paak rozumie jak ważne jest trzymanie się swoich korzeni i ufanie swojemu gustowi. Podobnie jak linia Vans Classics, czyli najbardziej ponadczasowe fasony Vans - Authentic, Era, Slip-On, Sk8 Hi i Old Skool, z  których część została włączona do ostatniej kolekcji "Vanderson". Wszystkie te modele zostały wykonane w znanych zestawieniach kolorystycznych. Linia Vans Classics została stworzona dla wolnych dusz, innowatorów, twórców i każdego, gdziekolwiek na świecie, z własną mentalnością "Off the Wall".

Anderson .Paak  w kampanii “Classic Since Forever”

i

Autor: Materiały prasowe VANS

Każda para z linii Vans Classics jest przedstawiona w nowym lookbooku i krótkim wideo, które pokazuje .Paak'a grającego na perkusji w pełnej inspirowanej latami 70-tymi regalii Silk Sonic, w tym jego charakterystyczną perukę. Modele pokazane w filmie są już dostępne na stronie Vans.eu/classics. W najbliższych miesiącach do inicjatywy "Classic Since Forever" dołączą kolejni ambasadorzy Vans, a modelka Paloma Elsesser stanie na czele kampanii jesiennej