“The Good Doctor”: sezon 6 wreszcie w Polsce. Kiedy premiera nowych odcinków?

i

Autor: Viaplay “The Good Doctor”: sezon 6 wreszcie w Polsce. Kiedy premiera nowych odcinków?

Popularne seriale

“The Good Doctor”: sezon 6 wreszcie w Polsce. Kiedy premiera nowych odcinków?

2023-05-19 12:54

“The Good Doctor” to jeden z najpopularniejszych seriali medycznych, który cieszy się sławą zarówno w USA, jak w Polsce, gdzie podbija Netfliksa. Za oceanem emisja 6. sezonu właśnie dobiegła końca, a to oznacza, że doktor Shaun Murphy zmierza teraz na polskie ekrany.

“The Good Doctor” to, obok “Chirurgów” i “Szpitala New Amsterdam”, najpopularniejszy serial medyczny ostatnich lat. Freddie Highmore wciela się tu w ekscentrycznego i piekielnie zdolnego lekarza, którego życie znalazło się na sporym zakręcie w finale 5. sezonu. Jak otoczą się jego dalsze losy? Dowiemy się już za kilka dni.

“The Good Doctor”: sezon 6 wreszcie w Polsce. Kiedy premiera nowych odcinków?

6. sezon “The Good Doctor” zawita na ekranach polskich telewizorów już w niedzielę 21 maja. Nowe odcinki dostępne będą wyłącznie na platformie Viaplay, gdzie już dziś możecie znaleźć poprzednich pięć odsłon. Sezony 1-4 oferują zaś Disney+ i Netflix.

“The Good Doctor” sezon 6 – co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

Jak zapewne pamiętacie, w finale 5. sezonu odbyło się wesele głównego bohatera, któremu bliżej do Krwawych Godów z “Gry o tron”, aniżeli romantycznej romantycznej obyczajówki.  W 6. sezonie ujrzymy pokłosie tych wydarzeń oraz będziemy świadkami kolejnych wątpliwych etycznie działań doktora Murphy’ego. Jak daleko posunie się Shaun, by ratować ludzkie życie? Co tym razem czeka doktor Lim? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poznamy już pod koniec maja.

Sonda
Lubisz oglądać seriale medyczne?
Dlaczego postacie z bajek mają żółty kolor? | To Się Kręci #14
Źródło: “The Good Doctor”: sezon 6 wreszcie w Polsce. Kiedy premiera nowych odcinków?