Serial o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee nabiera kształtów. Kolejne zdjęcie trafiło do sieci

i

Autor: screen: https://www.instagram.com/p/COlrahjrXDp/

Serial o sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee nabiera kształtów. Kolejne zdjęcie trafiło do sieci

2021-06-07 10:42

Historia Mötley Crüe została już zekranizowana i stała się hitem, teraz czas na historię szalonego małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z planu, które pokazuje, że możemy się spodziewać konkretnego obrazu, z bardzo dobrze dobraną obsadą.

Zespół Mötley Crüe doczekał się filmu na swój temat, który zrobił sporo zamieszania, zostając jednocześnie, bardzo dobrze przyjęty przez krytykę. Na fali popularności wspomnianego obrazu, postanowiono zrealizować serial na temat małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson, które miało na koncie skandal, związany z sextaśmą. W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie promujące obraz i widać, że wszystko jest przygotowywane w najmniejszym szczególe.

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Serial o małżeństwie Tommy'ego Lee i Pameli Anderson nabiera kształtów. Oto zdjęcie z planu

Serial 'Pam and Tommy', ma opowiadać historię krótkiego, lecz burzliwego małżeństwa Tommy'ego Lee i Pameli Anderson, którzy pobrali się po kilku dniach znajomości i byli w małżeństwie przez trzy lata. Para doczekała się dwóch synów i zasłynęła sextaśmą, która została wykradziona z ich domu. Ci, którzy dystrybuowali prywatne zabawy pary, podobno zarobili na tym 77 milionów dolarów, jednak finalnie i tak wszystko zakończyło się ugodą.  

W rolach głównych wystąpią Sebastian Stan oraz Lily James, a serial ma liczyć 8 odcinków i nie znamy jeszcze jego daty premiery. Pomysł na produkcję skrytykowała Pamela Anderson, za to Tommy Lee nie wypowiedział się w żaden sposób. W sieci pojawiło się zdjęcie, które przedstawia Sebastiana Stana w pełnej charakteryzacji, zobaczcie sami, jak prezentuje się aktor jako słynny bębniarz: