Oddajesz krew lub osocze? W zamian możesz dostać darmowe treningi ze specjalistami

i

Autor: freeimages.com/Marcel Aniceto

Oddajesz krew lub osocze? W zamian możesz dostać darmowe treningi ze specjalistami

2021-03-24 14:33

Wszędzie brakuje krwi i nie jest żadna nowość, jednak w czasie pandemii jest ona szczególnie potrzebna, a osocze ozdrowieńców jest praktycznie na wagę złota. By zachęcić ludzi do oddawania krwi, postanowiono nagrodzić ich specjalnymi treningami.

Brak krwi jest problemem, który regularnie powraca i nie trzeba było do tego pandemii, by był z tym kłopot. Teraz, gdy krew, a przede wszystkim osocze jest na wagę złota, wszyscy starają się jak mogą, by w jakiś sposób zachęcić do oddawania krwi i osocza. Rozwiązaniem mogą być specjalne opcje treningowe.

Kradzionym autem ukradł paliwo. Zatankował nie tym co trzeba

Jeżeli oddasz krew i osocze, możesz dostać voucher na specjalne treningi

Orangetheory Fitness wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie postanowili stworzyć specjalną akcję dla wszystkich, którzy zechcą oddać krew. Każdy kto zdecyduje się oddać krew i osocze, może liczyć na specjalny bon na darmowy przegląd formy oraz dostęp do specjalnych treningów. Vouchery mają czekać na chętnych w placówkach RCKIK. 

Wszystko znajdziecie pod hasztagiem #AktywniePoZdrowie, a w ramach przeglądu formy uczestnicy mogą sprawdzić analizę składu ciała oraz przejść test kondycji i odbyć konsultację z trenerem. Dodatkowo czeka bezpłatny karnet na 14 dni treningów. Akcja ma na celu również pomóc ludziom po koronawirusie, którzy nie mogą dojść do normalnej formy fizycznej.

Sonda
Koronawirus. Czy uważasz, że zamknięcie Polski z uwagi na pandemię COVID-19 jest konieczne?