Electromancy Robot Metal Band

i

Autor: Electromancy Robot Metal Band / screen z YouTube Electromancy Robot Metal Band Electromancy Robot Metal Band

Niepełnosprawny muzyk dokonał niemożliwego! Stworzył grające roboty

2021-03-24 11:30

Od dawna wiadomo, że niepełnosprawność nie jest jakąkolwiek przeszkodą w realizowaniu własnych pasji i hobby. Kolejny raz potwierdził ten fakt mężczyzna z niepełnosprawnościami, który na co dzień jest fanem muzyki, tej cięższej - prawdziwego metalu. Swoją kreatywnością sprawił, że dziś mówi o nim cały świat! Pokonał kolejną barierę i dziś może się poszczycić stworzeniem robota grającego dobrą muzykę.

Kto z Was spodziewałby się, że może powstać robot, który zostanie na tyle dobrze zaprogramowany, że będzie w stanie wykonać "Transilvanian Hunger" Darkthrone? Chyba nikt, my też jesteśmy w niemałym szoku!

Niepełnosprawny muzyk dokonał niemożliwego

Niepełnosprawny muzyk wpadł na genialny pomysł. Zauważcie, że w Internecie znaleźć można miliony coverów, które zanim powstaną poprzedzone są godzinami ćwiczeń na instrumentach. Są również pewne gatunki, a jest ich stosunkowo mało, których coveru wręcz nie sposób zrobić. Jednym z nich jest rzecz jasna metal. Jak się okazało takie wyzwanie nie jest murem nie do przejścia dla jednej z osób z niepełnosprawnościami. To właśnie ten mężczyzna, pomimo postępującej ciągle choroby, która skutecznie uniemożliwia mu granie na instrumentach, chciał grać dalej i skonstruował robot grający - ot i co, po prostu.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Na chwilę obecną robot jest w stanie zagrać utwór black metalowy - to cover, ale w jak zacnej aranżacji!

Niepełnosprawny muzyk i grający robot

Niepełnosprawny muzyk o pseudonimie Satyra jest oddanym fanem totalnie ekstremalnego metalu. Niestety los był dla niego okrutny i ciężka choroba uniemożliwiła mu kontynuowanie swojej pasji muzycznej w konwencjonalny sposób. Ten nie dał jednak za wygraną i nadal rozwija się, w wybranym już dawno, kierunku. Mężczyzna wykonał roboty, które wyręczają go w uderzaniu w bębny i szarpaniu strun - dosłownie robią to za niego i co ciekawe bardzo dobrze im to wychodzi. Stworzony przez kreatywnego muzyka zespół nosi nazwę Electromancy i wykonał już utwór Transilvanian Hunger" Darkthrone. Zobaczcie koniecznie na nagraniu, jak jego praca wygląda od kuchni i na czym polega fenomen nowego metalowego zespołu stworzonego przez człowieka i robota. Niezwykła sprawa.

Sonda
Słuchasz metalu?