Marilyn Manson ponownie oskarżony. Była partnerka zarzuca mu gwałt i znęcanie się

i

Autor: screen: https://youtu.be/n3sEKLlFLzI

Marilyn Manson ponownie oskarżony. Była partnerka zarzuca mu gwałt i znęcanie się

2021-06-01 10:30

Marilyn Manson ma ostatnio poważne kłopoty i wygląda na to, że to nie koniec oskarżeń ze strony kobiet, które miały z nim bliższe relacje. Tym razem, była partnerka, oskarża wokalistę o gwałt i znęcanie się.

Marilyn Manson ma ostatnio bardzo trudny czas i wygląda na to, że ciężko będzie mu się podnieść po zarzutach, jakie pojawiły się ze strony kobiet, które miały z nim bliższe relacje. Po oskarżeniach byłej partnerki, Evan Rachel Wood, pojawiły się kolejne zarzuty ze strony pokrzywdzonych kobiet. Tym razem nieznane fakty ujawniła była partnerka wokalisty, która zarzuca mu gwałt i znęcanie się.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Marilyn Manson ma kolejne kłopoty, tym razem oskarża go była partnerka

Kobieta, która pragnie zachować anonimowość, twierdzi, że jest ofiarą Mansona, który krzywdził ją w 2011 roku i później. W sądzie w Los Angeles zarejestrowano akta sprawy przeciwko artyście, mowa jest o gwałcie oraz znęcaniu się nad kobietą. Para poznała się podczas imprezy po rozdaniu nagród Grammy. W dokumentach możemy przeczytać:

Oskarżony zachęcił powoda do czegoś, co początkowo wyglądało jak romantyczny związek. Wkrótce potem pani Doe została zgwałcona. Poddał panią Doe również innym poniżającym aktom noszącym znamiona wykorzystywania seksualnego, manipulacji oraz znęcania na tle psychicznym.

To już kolejne oskarżenia w stronę Marilyna Mansona i wygląda na to, że to dopiero początek kłopotów wokalisty.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat