Till Lindemann nienawidzi dzieci. Nowy singiel lidera Rammstein w sieci

i

Autor: screen: https://youtu.be/GbfeH6Q8PzY

Till Lindemann nienawidzi dzieci. Nowy singiel lidera Rammstein, trafił do sieci [WIDEO]

2021-06-01 14:42

Till Lindemann zamknął etap współpracy z Peterem Tägtgrenem i postanowił działać w 100% solowo. Po dobrze przyjętych singlach w językach rosyjskim i niemieckim, lider Rammstein opublikował singiel, który nosi tytuł 'Ich Hasse Kinder', co w wolnym tłumaczeniu oznacza 'Nienawidzę dzieci'.

Till Lindemann cały czas działa muzycznie i to nie tylko z Rammsteinem ale również solowo, co spotyka się z pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Po dobrze przyjętych singlach, przyszedł czas na specjalny utwór, którego premiera odbyła się w Dzień dziecka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tytuł piosenki.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann - Ich Hasse Kinder - data premiery i szczegóły singla

Till Lindemann przeszedł w tryb publikacji singli, które są luźno wypuszczane co jakiś czas. Piosenki różnią się od tego co słyszeliśmy na dwóch płytach projektu Lindemann, a tym bardziej od tego co prezentuje Rammstein. Teraz wokalista opublikował singiel 'Ich Hasse Kinder', który w wolnym tłumaczeniu oznacza 'Nienawidzę dzieci'. Klip możecie zobaczyć poniżej:

Piosenka trafiła także na specjalny, winylowi singiel w kolorze czerwonym, który dostępny jest na RammsteinShopie. Na singlu znajdziemy utwór oraz specjalne remiksy.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat