Jelonek - debiut na winylu - UNBOXING - Co tam w środku gra?

i

Autor: Foto: Eska ROCK

Jelonek - debiut na winylu - UNBOXING - Co tam w środku gra?

2021-05-28 11:54

Michał Jelonek, pochodzący z Kielc skrzypek, na co dzień grający z zespołem Hunter, ma na koncie nie tylko współpracę z Ankh, Perfect, Wilkami, De Press czy Closterkleller, ale przede wszystkim trzy solowe albumy. Debiutancka płyta Artysty, zatytułowana po prostu „Jelonek”, ukazała się 3 grudnia 2007 roku. To krążek instrumentalny, klasyczny, ale mocno osadzony w muzyce rockowej, z wiodącą rolą skrzypiec. Album do tej pory nie ukazał się na vinylu, ale 4. czerwca ta sytuacja ulegnie zmianie. W naszym cyklu 'Co tam w środku gra?', sprawdzamy jak wydano wyjątkowy winyl.

Całość wydana jest jako gatefold ze złotym, 180 gramowym winylem i będzie limitowana do 333 sztuk - każda kopia będzie ręcznie numerowana. Do naszej redakcji trafiła imienna wersja, którą sprawdziliśmy jak wydano. Uwierzcie, było co sprawdzać, bo to konkretne wydanie, w którym zadbano o każdy szczegół.

Jelonek - debiut na winylu - UNBOXING - Co tam w środku gra?

Album ukazał się nakładem Amen Recordings, firmy specjalizującej się w ekskluzywnych wydaniach na LP, natomiast dostępny jest tylko i wyłącznie w sklepie internetowym największej niezależnej wytwórni w Polsce, firmy Mystic Production. Płytę można zamawiać TUTAJ. Zobaczcie w naszym nagraniu z cyklu 'Co tam w środku gra?', jak został wydany krążek od strony poligraficznej:

Co tam w środku gra - Jelonek