Jak brzmi  RHCP po powrocie Johna Frusciante? Chad Smith zdradził szczegóły

i

Autor: screen: https://youtu.be/8DyziWtkfBw

Jak brzmi RHCP po powrocie Johna Frusciante? Chad Smith zdradził szczegóły

2021-05-28 9:50

Fani Red Hot Chili Peppers czekali na powrót Johna Frusciante i gdy ten wrócił do zespołu, wszyscy wypatrują nowej płyty. Chad Smith zdradził jak brzmi zespół po powrocie gitarzysty do składu.

Red Hot Chili Peppers mogą podzielić swoją karierę na czas z Johnem Frusciante i bez niego, co też było bardzo ok i zyskiwało wielu fanów. Jednak news o powrocie gitarzysty do składu, wywołał takie poruszenie, że trudno się dziwić, że wszyscy czekają chociażby na mały przeciek ze studia. Chad Smith wypowiedział się na temat nowego materiału zespołu, zdradzając kilka szczegółów.

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Jak brzmi nowa muzyka z Red Hot Chili Peppers, gdy do składu wrócił John Frusciante

W wywiadzie dla 'SiriusXM' Chad Smith skomentował powrót Johna Frusciante do grupy, mówiąc:

Jest znowu w zespole, a wspólna gra daje nam radość. Zaczęliśmy w tym miejscu, w którym przerwaliśmy. Znamy się od dawna, od ponad 30 lat, więc jest to tak, jakbyś po wielu latach włożył doskonale dopasowane buty. Jest trochę inaczej, ale nadal wygodnie. (...) Nie spieszymy się. Mamy mnóstwo muzyki, którą się cieszymy i kiedy ją ukończymy, wydamy ją i zagramy kilka koncertów w przyszłym roku. Jak wszyscy nie możemy się doczekać powrotu na scenę. Chcemy grać na żywo, to bardzo ważny element istnienia naszego zespołu.

Ostatnim albumem zespołu z Johnem Frusciante jest 'Stadium Arcadium' z 2006 roku.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]