Księga Boby Fetta - zwiastun, premiera nowego serialu Star Wars

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=rOJ1cw6mohw

Księga Boby Fetta - zwiastun, premiera nowego serialu Star Wars

2021-12-29 10:52

Księga Boby Fetta, to drugi serial aktorski ze świata Star Wars, który trafił na platformę Disney+. Sprawdźcie, co wiadomo o nowej produkcji, która rozpala wyobraźnie fanów na całym świecie.

Disney postanowił rozwijać świat Star Wars na płaszczyźnie serialowej i jak widać po bardzo udanym 'Mandalorianinie', ten segment radzi sobie bardzo dobrze i warto to kontynuować. Od jakiegoś czasu wiadomo, że bohaterem kolejnego serialu będzie legendarny Boba Fett. Co jeszcze wiadomo o serialu?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Księga Boby Fetta - zwiastun, premiera nowego serialu Star Wars

Serial ma dziać się równolegle w czasach opowieści z serialu 'The Mandalorian', co z reszta było pokazane w jednym z odcinków. Nie wykluczone, że zobaczymy to, jak Boba Fett wydostał się z jamy Sarlacca. Pewnym jest, że będzie to coś w rodzaju westernu osadzonego w świecie Star Wars, a Boba Fett ma zostać przedstawiony jako szef przestępczego syndykatu. Serial dostępny jest tylko na platformie Disney+, której jeszcze nie ma w Polsce. Można jednak połączyć się legalnie za pomocą łącza VPN. Premiera pierwszego odcinka zaplanowana została na 29 grudnia 2021. Serial będzie składał się z 8 odcinków, które będą udostępniane raz w tygodniu. Zobaczcie zwiastun produkcji o Boba Feccie:

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii